Autobus z Florencie do Milán

Nejlevnější autobusy z místa Florencie do místa Milán

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

366

Průměr

402

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
01:05Florencie5h05 06:10Milano, Autostazione Lampugnano
0 přestupů
366 1Jednosměrná
Nejlevnější
02:05Florencie4h30 06:35Milano, San Donato
0 přestupů
366 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
12:15Florencie5h00 17:15Milano, Autostazione Lampugnano
0 přestupů
439 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
14:50Florencie4h25 19:15Milano, Autostazione Lampugnano
0 přestupů
439 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Florencie – Milán

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
01:05Florencie5h05 06:10Milano, Autostazione Lampugnano
0 přestupů
02:05Florencie4h30 06:35Milano, San Donato
0 přestupů
02:10Florencie5h00 07:10Milano, Autostazione Lampugnano
1 přestup
02:10Florencie4h30 06:40Milano, San Donato
1 přestup
05:30Florencie4h25 09:55Milán
0 přestupů
12:15Florencie5h00 17:15Milano, Autostazione Lampugnano
0 přestupů
14:50Florencie4h25 19:15Milano, Autostazione Lampugnano
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Florencie do místa Milán

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

3 h 10 min

Průměr

3 h 30 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

249 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Florencie – Milán, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

18:30Florencie3h10 21:40Milán
0 přestupů
555 1Jednosměrná
10:50Florencie3h20 14:10Milán
0 přestupů
479 1Jednosměrná
17:00Florencie3h30 20:30Milán
0 přestupů
504 1Jednosměrná
11:30Florencie3h40 15:10Milán
0 přestupů
580 1Jednosměrná
18:30Florencie3h50 22:20Milán
0 přestupů
580 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Milán?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Florencie – Milán

distanceVzdálenost249 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem4 hod 20 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky336 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar Bus, Autolinee Federico, Itabus, Flixbus, BlaBlaCar, Marino Autolinee, Infobus nebo Trenitalia

Na trase Florencie – Milán v délce 249 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar Bus, Autolinee Federico, Itabus, Flixbus, BlaBlaCar, Marino Autolinee, Infobus nebo Trenitalia. Cesta v průměru trvá 4 hod 20 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 227 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 336 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Florence, Villa Costanza Tram T1 a cestu končí příjezdem na: Milan, Stazione Centrale.

Autobusové společnosti: Florencie - Milán

Se společností můžete z města Florencie do města Milán cestovat autobusem levně, s cenami začínajícími na 227 Kč. Porovnejte a najděte odjezdy autobusů' a levné na Omio.

FlixBus
BlaBlaCar Bus
Trenitalia

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus mezi městy Florencie a Milán, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Florencie do města Milán koupíte již za 227 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Florencie - Milán nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Florencie a Milán? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

BlaBlaCar Bus je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat z města Florencie do města Milán. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Florencie do města Milán. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy BlaBlaCar Bus a také odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 249 km dlouhou cestu autobusem BlaBlaCar Bus. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Florencie a Milán se společností BlaBlaCar Bus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Trenitalia je největší společností poskytující dopravu vlaky v Itálii. Společnost disponuje třemi různými typy rychlovlaků: Frecciarossa, Frecciargento a Frecciabianca. Dále se můžete svést vlaky InterCity, regionálními a nočními vlaky. Na delších trasách jsou standardem vlaky vybavené WC a bezplatný přístup Wi-Fi k internetu. Většina vlaků Trenitalia nabízí bezbariérový přístup. Trenitalia prodává různé jízdenky a tarify, které se liší cenou a flexibilitou: Base, Economy, Super Economy a Ordinaria. Každý cestující si tak může vybrat tarif, který nejvíce vyhovuje jeho požadavkům na pohodlí a také jeho peněžence. Při rezervaci na Omio můžete klidně využít vaší slevovou kartu Trenitalia. Nezapomeňte se před zakoupením vašich jízdenek podívat po speciálních slevových akcích, které Trenitalia čas od času nabízí a které je možné koupit na Omio.

Na Omio najdete aktuální jízdní řády vlaků a koupíte si levné jízdenky přehledně v češtině jen v pár krocích, at už na našem webu nebo pomocí aplikace Omio. Všechny informace, které potřebujete znát před 249 km dlouhou cestou Florencie - Milán vlakem najdete na Omio.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Florencie – Milán

Tipy pro cestovatele: Do města Milán můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Florencie – Milán mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Florencie do města Milán jsou levné, a to již od 227 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Levné autobusové jízdenky z města Florencie do města Milán kolem 336 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Pokud chcete jet autobusem, Milán je od města Florencie přibližně 249 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Autobusem na trase Florencie - Milán pojedete v průměru 4 hod 20 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Je několik autobusových zastávek ve městě Florencie, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Florence, Villa Costanza Tram T1, Firenze, Villa Costanza a Florence, Viale Filippo Strozzi. Milán také nabízí několik různých autobusových zastávek, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Milan, Stazione Centrale, Milan, MILANO - P. Zza Laghi usc. Autostrada new svinc a Novegro-Tregarezzo, Aeroporto di Milano Linate.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusová zastávka Florence, Villa Costanza Tram T1   a cestu ukončují na Milan, Stazione Centrale.

Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Florence, Villa Costanza Tram T1, jež je od centra města vzdáleno 14.9 km.

Milan, Stazione Centrale je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Milán. Je vzdálená 14.9 km od centra města.

Autobusoví dopravci poskytují dopravu na trase Florencie – Milán. K dispozici jsou autobusem od společnosti BlaBlaCar Bus, Autolinee Federico, Itabus, Flixbus, BlaBlaCar, Marino Autolinee, Infobus nebo Trenitalia. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Pokud chcete jet autobusem z města Florencie do města Milán přímo, podívejte se na spoje, které poskytují Flixbus, Infobus, BlaBlaCar nebo Itabus. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Florencie do města Milán.
První autobus dne odjíždí z města Florencie do města Milán v 22: 40. Poslední autobus ve městě Florencie odjíždí v 22: 40 do města Milán. Všechny autobusové jízdní řády najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Omio vám pomůže najít a koupit autobusové jízdenky z města Florencie do města Milán rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Vaše cesta autobusem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Z města Florencie do města Milán můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Florencie do města Milán. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

Autobusy Florencie – Milán, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do MilánAutobus z Florencie do Milán

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk