Autobus z Eindhoven do Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější autobusy z místa Eindhoven do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejlevnější

600

Průměr

600

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
17:00Eindhoven5h30 22:30Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
600 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Eindhoven – Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 9. srpna).
17:00Eindhoven5h30 22:30Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
09. 8.
st
10. 8.
čt
11. 8.

12. 8.
so
13. 8.
ne
14. 8.
po
15. 8.
út
16. 8.
st
17. 8.
čt
18. 8.

19. 8.
so
20. 8.
ne
21. 8.
po
22. 8.
út
23. 8.
st
24. 8.
čt
25. 8.

26. 8.
so
27. 8.
ne
28. 8.
po
29. 8.

Nejrychlejší autobusy z místa Eindhoven do místa Frankfurt nad Mohanem

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejrychlejší cesta

5 h 30 min

Průměr

5 h 30 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

269 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Eindhoven – Frankfurt nad Mohanem, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

2. Nejrychlejší
17:00Eindhoven5h30 22:30Frankfurt nad Mohanem
0 přestupů
600 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Eindhoven – Frankfurt nad Mohanem

Do města Frankfurt nad Mohanem můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Eindhoven – Frankfurt nad Mohanem mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Autobusový jízdenky z města Eindhoven do města Frankfurt nad Mohanem mohou stát již 491 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Eindhoven do města Frankfurt nad Mohanem.
Výhodné jízdné autobusem z města Eindhoven do města Frankfurt nad Mohanem vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 600 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Eindhoven do města Frankfurt nad Mohanem je kilometrová vzdálenost autobusem asi 269 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Doba jízdy autobusem z Eindhoven do Frankfurt nad Mohanem je v průměru 5 hod 25 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Jízdní řády z Eindhoven do Frankfurt nad Mohanem vám Omio vyhledá jako Infobus, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, Flixbus, Eurolines France, Union Ivkoni International, Deutsche Bahn nebo RegioJet.
Přímý let z města Eindhoven do města Frankfurt nad Mohanem provozuje například STUDENT AGENCY k. S. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Eindhoven do Frankfurt nad Mohanem.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Eindhoven do města Frankfurt nad Mohanem vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují autobusem z Eindhoven do Frankfurt nad Mohanem, není Frankfurt nad Mohanem tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Frankfurt nad Mohanem, které stojí za návštěvu, jsou Berlín, Paříž nebo Mnichov. Podívejte se na Omio na levné autobusový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Eindhoven a Frankfurt nad Mohanem autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Eindhoven do města Frankfurt nad Mohanem a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na jedno místo.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Eindhoven

Autobusy Eindhoven – Frankfurt nad Mohanem, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk