Autobus z Drážďany do Berlín

Nejlevnější autobusy z místa Drážďany do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

199

Průměr

353

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
08:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 11:00Berlín
0 přestupů
199 1Jednosměrná
12:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 15:00Berlín
0 přestupů
375 1Jednosměrná
17:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 20:00Berlín
0 přestupů
375 1Jednosměrná
10:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 13:00Berlín
0 přestupů
408 1Jednosměrná
14:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 17:00Berlín
0 přestupů
408 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Drážďany – Berlín

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
08:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 11:00Berlín
0 přestupů
10:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 13:00Berlín
0 přestupů
12:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 15:00Berlín
0 přestupů
14:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 17:00Berlín
0 přestupů
17:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 20:00Berlín
0 přestupů

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Drážďany do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

2 h 35 min

Průměr

2 h 35 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

165 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Drážďany – Berlín, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

08:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 11:00Berlín
0 přestupů
199 1Jednosměrná
10:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 13:00Berlín
0 přestupů
408 1Jednosměrná
14:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 17:00Berlín
0 přestupů
408 1Jednosměrná
12:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 15:00Berlín
0 přestupů
375 1Jednosměrná
17:25Dresden, Hauptbahnhof2h35 20:00Berlín
0 přestupů
375 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Drážďany – Berlín

distanceVzdálenost165 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 10 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky224 Kč
frequencyPočet spojů autobusem20 denně
changesPřímé autobusyAno, 20 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciEurolines France, RegioJet, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Eurolines Germany, Flixbus, STUDENT AGENCY k. S. Infobus nebo BlaBlaCar Bus

Na trase Drážďany – Berlín v délce 165 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Eurolines France, RegioJet, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Eurolines Germany, Flixbus, STUDENT AGENCY k. S. Infobus nebo BlaBlaCar Bus. Cesta v průměru trvá 2 hod 10 min. Počet spojů k dispozici: 20 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 199 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 224 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Dresden, Flughafen Station a cestu končí příjezdem na: Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof.

Autobusové společnosti: Autobusy Drážďany - Berlín

Cestujte autobusem již od 199 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy autobusů' a nejlepší. Porovnejte ceny autobusových jízdenek a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

FlixBus
BlaBlaCar Bus
Student Agency

Plánujete cestovat mezi městy Drážďany a Berlín? A co třeba autobusem FlixBus? Omio Vám vyhledá a zobrazí autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Drážďany - Berlín autobusy FlixBus. Města Drážďany a Berlín dělí vzdálenost 165 ` km. Pokud pro hledání levných autobusů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase z města Drážďany do města Berlín k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé FlixBus na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Drážďany do města Berlín autobusem se společností FlixBus beze stresu a starostí.

Informace o dopravě Drážďany - Berlín autobusem se společností FlixBus:

  • Průměrná doba cesty: 2 hod 33 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • FlixBus - počet spojů: 13 za den

BlaBlaCar Bus je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat z města Drážďany do města Berlín. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Drážďany do města Berlín. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy BlaBlaCar Bus a také odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 165 km dlouhou cestu autobusem BlaBlaCar Bus. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Drážďany do města Berlín se společností BlaBlaCar Bus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem z města Drážďany do města Berlín: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Plánujete cestovat mezi městy Drážďany a Berlín? A co třeba autobusem Student Agency? Omio Vám vyhledá a zobrazí odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Drážďany - Berlín autobusy Student Agency. Města Drážďany a Berlín dělí vzdálenost 165 ` km. Pokud pro hledání levných autobusů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase mezi městy Drážďany a Berlín k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé Student Agency na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Drážďany do města Berlín autobusem se společností Student Agency beze stresu a starostí.

Informace o dopravě Drážďany - Berlín autobusem se společností Student Agency:

  • Průměrná doba cesty: 2 hod 35 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 2 za den

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Drážďany – Berlín

Tipy pro cestovatele: Do města Berlín můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Drážďany – Berlín mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Berlín z města Drážďany je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 199 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Drážďany do města Berlín s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Výhodné jízdné autobusem z města Drážďany do města Berlín vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 224 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Pokud chcete jet autobusem, Berlín je od města Drážďany přibližně 165 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Autobusem na trase Drážďany - Berlín pojedete v průměru 2 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Pokud cestujete Autobusem z města Drážďany, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových zastávek, například Dresden, Flughafen Station, Dresden, Hauptbahnhof a Dresden. Po příjezdu do cílové destinace Berlín, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových nádraží, jako třeba Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, Berlin, Bahnhof Südkreuz a Berlin, Jannowitzbrücke.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice Dresden, Flughafen Station   a s příjezdem do stanice Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Dresden, Flughafen Station a nachází se 11.7 km od centra města Drážďany.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro ukončení této cesty je Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof. Nachází se 11.7 km od centra města Berlín.

Autobusoví dopravci jezdící z Drážďany do Berlín, jsou například: Eurolines France, RegioJet, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Eurolines Germany, Flixbus, STUDENT AGENCY k. S. Infobus nebo BlaBlaCar Bus.
Hledáte cestu autobusem z města Drážďany do města Berlín přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Flixbus, BlaBlaCar nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud jste vyhovující cestu autobusem z města Drážďany do města Berlín přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Průměrný počet autobusů z města Drážďany do města Berlín je 20 denně. Odjezdy autobusů se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
Poslední autobus z města Drážďany do města Berlín odjíždí odjíždí v 20: 25. První ranní autobus pak můžete chytit ve městě Drážďany v 20: 25 a cestovat tak do města Berlín. Všechny odjezdy autobusů pro trasu Drážďany – Berlín najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Výhodné autobusové jízdenky z města Drážďany do města Berlín můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Z města Drážďany do města Berlín můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Drážďany do města Berlín. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

Autobusy Drážďany – Berlín, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do BerlínAutobus z Drážďany do Berlín

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk