Autobus z Curych do Praha

Nejlevnější autobusy z místa Curych do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

1342

Průměr

1431

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
17:20Curych14h40 08:00Praha, ÚAN Florenc
1 přestup
1342 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
17:20Curych14h15 07:35Praha, Na Knížecí
1 přestup
1401 1Jednosměrná
17:20Curych18h05 11:25Praha, Roztyly
1 přestup
1550 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Curych – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
17:20Curych18h05 11:25Praha, Roztyly
1 přestup
17:20Curych14h40 08:00Praha, ÚAN Florenc
1 přestup
17:20Curych14h15 07:35Praha, Na Knížecí
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Curych do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

14 h 15 min

Průměr

15 h 40 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

526 km

Najít na trase Curych–Praha spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

Nejrychlejší
17:20Curych14h15 07:35Praha, Na Knížecí
1 přestup
1401 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
17:20Curych14h40 08:00Praha, ÚAN Florenc
1 přestup
1342 1Jednosměrná
17:20Curych18h05 11:25Praha, Roztyly
1 přestup
1550 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Praha?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Curych – Praha

distanceVzdálenost526 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem9 hod
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 488 Kč
frequencyPočet spojů autobusem2 denně
changesPřímé autobusyAno, 2 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, RegioJet, Flixbus, ČSAD Tišnov nebo Eurolines France

Na trase Curych – Praha v délce 526 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, RegioJet, Flixbus, ČSAD Tišnov nebo Eurolines France. Cesta v průměru trvá 9 hod. Počet spojů k dispozici: 2 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 488 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 285 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Zürich, Sihlquai Bus Terminal (Carparkplatz Sihlquai) a cestu končí příjezdem na: Praha, Hlavní Nádraží.

Autobusoví dopravci: Curych - Praha

Se společností můžete mezi městy Curych a Praha cestovat autobusem levně, s cenami začínajícími na 1 285 Kč. Porovnejte a najděte autobusový jízdní řád a levné na Omio.

FlixBus
Student Agency

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus z města Curych do města Praha, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Curych do města Praha koupíte již za 1 285 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Curych - Praha nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Curych a Praha? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Curych a Praha: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Plánujete cestovat mezi městy Curych a Praha? A co třeba autobusem Student Agency? Omio Vám vyhledá a zobrazí odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Curych - Praha autobusy Student Agency. Města Curych a Praha dělí vzdálenost 526 ` km. Pokud pro hledání levných autobusů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase mezi městy Curych a Praha k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé Student Agency na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu mezi městy Curych a Praha autobusem se společností Student Agency beze stresu a starostí.

Autobusy Student Agency na trase Curych - Praha:

  • Průměrná doba cesty: 9 hod 39 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Autobusy Curych – Praha

Město Curych je nejlidnatějším městem ve Švýcarsku. Má unikátní polohu mezi jezerem a úpatím Alp. Jedná se o poměrně globalizované město, na rozdíl od jiných švýcarských měst. Svoje sídlo zde má mnoho důležitých finančních institucí. Městem protéká řeka Limmat. Na jejím pravém břehu se nachází historické centrum města. Kromě historické architektury sem turisté z celého světa jezdí obdivovat místní muzea a galerie. Ve městě je navíc velmi aktivní kulturní scéna. Zejména ta divadelní. Stejně jako Curych se i Praha dlouhodobě těší zájmu turistů. Jedním z nejčastějších způsobů, jak se cestující dopravují z Curychu do Prahy, je autobus.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Curych – Praha?

V současné době se na trase Curych – Praha pohybují autobusy čtyř dopravních společností. Díky tomu si mohou cestující vybrat z široké nabídky jízdenek a najít dopravní spojení přesně podle svých představ. Jízdenky na autobusy Curych Praha se ve svých parametrech příliš neliší. Cestující se musí rozhodnout, zda chce na cestě přestoupit jednou, dvakrát nebo třikrát. Ve vybrané dny je v nabídce i přímý spoj. Někteří dopravci mají navíc v nabídce noční spoje. Cestující mohou v takových autobusech v noci spát. Do Curychu pak dorazí další den ráno.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Curych – Praha?

Doba, kterou je nutné strávit na cestě v autobuse Curych – Praha, se pohybuje od devíti hodin do více než dvaceti hodin. Rychlý přímý spoj bez přestupu ujede trasu přesně za devět hodin. Pomalejší, také přímý, spoj stráví na cestě kolem deseti hodin. O něco více než devět hodin trvá cesta s nejrychlejším spojem s jedním přestupem v Mnichově. Je tedy vidět, že doba jízdy se může velmi lišit podle toho, kde je naplánován přestup a kolik přestupů je potřeba absolvovat.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Curych – Praha?

Ve všední dny je na výběr z více než třiceti vypravovaných autobusů Curych – Praha. První autobusy odjíždějí z Curychu už pár hodin po půlnoci. O víkendu je frekvence spojů zhruba stejná. Během celého týdne si tedy cestující mohou vybírat z asi dvou stovek autobusů Praha – Curych. Zhruba každou hodinu a půl odjíždí z Prahy jeden autobus.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Curych – Praha?

Odjezd z nádraží:Nádraží v Curychu leží v samém srdci města. Je tedy dobře dostupné všemi dopravními prostředky. Jedná se o společné nádraží autobusů a vlaků. V budově nádraží jsou drobné obchody a restaurace. Na nádraží navazuje slavná luxusní třída, na které sídlí věhlasné finanční instituce.

Příjezd na nádraží:V Praze autobusy Praha Curych můžou stavět na dvou různých místech. První častější možností je autobusové nádraží Praha Florenc. Jedná se o nádraží umístěné přímo v centru města. V těsné blízkosti tohoto nádraží je stanice metra. Asi sto metrů od nádraží je potom zastávka tramvají a městských autobusů. V areálu nádraží mohou cestující bezplatně surfovat na Wi-Fi. Druhou alternativou je zastávka na hlavním vlakovém nádraží. To je ještě lépe vybavené než autobusové nádraží.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Curych – Praha

Tipy pro cestovatele: Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Curych – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Curych do města Praha pořídíte od 1 285 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Curych do města Praha může být různá. Pohybuje se kolem 1 488 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Vzdálenost do města Praha z města Curych autobusem je zhruba 526 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Dojezdová doba autobusem z města Curych do města Praha je v průměru 9 hod. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Je několik autobusových nádraží ve městě Curych, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Zürich, Sihlquai Bus Terminal (Carparkplatz Sihlquai), Zürich a Zurich, Hauptbahnhof. Praha také nabízí několik různých autobusových zastávek, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusová zastávka Zürich, Sihlquai Bus Terminal (Carparkplatz Sihlquai)   a cestu ukončují na Praha, Hlavní Nádraží.

Cestující nejčastěji cestují autobusem z místa Zürich, Sihlquai Bus Terminal (Carparkplatz Sihlquai), které se nachází přibližně 2.2 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Praha, Hlavní Nádraží, jež je od centra vzdáleno 2.9 km.

Autobusoví dopravci jezdící z Curych do Praha, jsou například: STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, RegioJet, Flixbus, ČSAD Tišnov nebo Eurolines France.
Průměrný počet autobusů z města Curych do města Praha je 2 denně. Odjezdy autobusů se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
První autobus dne odjíždí z města Curych do města Praha v 19: 00. Poslední autobus ve městě Curych odjíždí v 19: 00 do města Praha. Všechny autobusové jízdní řády najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Omio vám pomůže najít a koupit autobusové jízdenky z města Curych do města Praha rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Vaše cesta autobusem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Z města Curych do města Praha můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Curych do města Praha. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk