Autobusem do Chorvatsko | Poznejte Evropu

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Autobusem do Chorvatska

Chorvatsko je dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou u moře. Kromě krásných pláží, je velkou výhodou dovolené v Chorvatsku také snadná a levná doprava. Z České republiky dojedete autobusem do Chorvatska během několika hodin.

Do Chorvatska se můžete vydat nočním autobusem, který je asi nejpraktičtější variantou, protože cestu můžete prospat. Jízdenky na autobus do Chorvatska můžete koupit na Omio. Na Omio najdete samozřejmě také jízdenky na lokální chorvatské autobusy, pokud se rozhodnete cestovat autobusem mezi různými chorvatskými městy či letovisky. Na Omio najdete také lístky na trajekty v Chorvatsku.

Zakoupené jízdenky se automaticky uloží v aplikaci Omio ve vašem mobilním telefonu a vy k nim máte přístup i v režimu offline, pokud zrovna nemáte přistup k internetu. Což je obzvlášť praktické pokud jste na cestách v zahraničí, například v Chorvatsku.

Cesta autobusem do Chorvatska

Autobusovou dopravu do Chorvatska poskytuje několik různých společností. Všechny společnosti a jízdenky najdete pohromadě na jednom místě, ve vyhledávači Omio. Do Chorvatska vás dopraví autobusy RegioJet a Flixbus . Většina autobusů vyráží večer nebo v podvečer. Některé linky jsou k dispozici v průběhu celého roku (mnoho linek, které poskytují autobusy Flixbus), a některé trasy jsou k dispozici pouze v létě, případně jsou v letní sezóně posílené.

Jak dlouho trvá cesta autobusem do Chorvatska

Délka cesty do Chorvatska záleží zejména na regionu, do kterého se rozhodnete vydat. Pokud se vydáte na sever Chorvatska, například do Puly nebo Rijeky, cesta autobusem zabere kolem 15 hodin. A samozřejmě, čím dále na jih Chorvatska se vydáte, tím delší bude vaše cesta.

Do střední části Chorvatska například do oblíbeného Splitu nebo do Zadaru, srdce severní Dalmácie, cesta autobusem zabere 16 až 19 hodin. Vydáte-li se na úplný jih Chorvatska, například do Dubrovníku, strávíte v autobuse minimálně 21 hodin. Dále záleží na tom, zda se jedná o přímý spoj nebo o cestu s jedním, čí více přestupy.

Autobusy Chorvatsko

Autobusy RegioJet do Chorvatska jezdí od června do října, tedy v měsících, kdy se k chorvatskému moři vydává nejvíce čechů. Regiojet Chorvatsko nabízí už několik let a je to jedna z nejoblíbenějších destinací, vedle dalších evropských zemí. Jízdenky na autobusy do Chorvatska se prodávají každý rok přibližně od března. Na výběr je mnoho destinací po celém chorvatském pobřeží. RegioJet nabízí levné jízdenky na autobusy do těchto destinací: Zadar, Šibenik, Split, ostrovy Pag a Krk, Makarska nebo Pula. Spoje do Chorvatska jsou v naprosté většině noční.

Autobusy Flixbus do Chorvatska jezdí celoročně, v letní sezóně je pak počet spojů i destinací rozšířen. Zelené autobusy Flixbus vás zavezou přímými linkami například do Dubrovníku, Zadaru, Puly a nebo na Split. Mezi další zastávky na pobřeží Jadranu patří Šibenik, Zadar, Pirovac, Biograd na Moru, Vodice a Trogir.

DomůAutobusem do Chorvatsko | Poznejte Evropu

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk