Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Český Krumlov – Brno

Do města Brno můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Český Krumlov – Brno mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levně můžu cestovat z města Český Krumlov do města Český Krumlov autobusem?

Autobusový jízdenky z města Český Krumlov do města Brno mohou stát již 91 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Český Krumlov do města Brno.

Jaká je cena jízdenky autobusem z města Český Krumlov do města Brno?

Jízdné autobusem z města Český Krumlov do města Brno může být různé. Pohybuje se kolem 283 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.

Kolik km je to z města Český Krumlov do města Brno autobusem?

Z města Český Krumlov do města Brno je kilometrová vzdálenost autobusem asi 172 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.

Jaká je doba jízdy autobusem z města Český Krumlov do města Brno?

Cesta autobusem z města Český Krumlov do města Brno trvá v průměru 7 hod. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Který jezdí z Český Krumlov do Brno?

Co se týká z Český Krumlov do Brno, můžete vybírat hned z Flixbus nebo RegioJet. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.

Jak si mohu koupit jízdenku autobusem z města Český Krumlov do města Brno?

Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Český Krumlov do města Brno vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánuji cestu z Český Krumlov do Brno autobusem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Brno, které stojí zato navštívit?

Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat autobusem do Brno často také jezdí do Praha, Vídeň nebo Bratislava. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Brno a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Jak se dostanu z města Český Krumlov do města Brno, když nemám auto? Můžu jet autobusem?

Z města Český Krumlov do města Brno můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Český Krumlov do města Brno. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Český Krumlov
Brno
Český Krumlov
Vybavení
Český Krumlov, AN
Vybavení
Český Krumlov, Špičák
Vybavení

Autobusy Český Krumlov – Brno, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali