Autobus z České Budějovice do Mnichov

st 17. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa České Budějovice do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 17. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

FlixBus
12:056h00
České Budějovice
18:05Mnichov
536 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
11:206h05
České Budějovice
17:25Mnichov
804 1Jednosměrná
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
11:408h35
České Budějovice
20:15Mnichov
863 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů České Budějovice – Mnichov

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den středa 17. dubna
FlixBus
11:206h05
České Budějovice
17:25Mnichov
0 přestupů přímý spoj
STUDENT AGENCY k.s.
11:408h35
České Budějovice
20:15Mnichov
0 přestupů přímý spoj
FlixBus
12:056h00
České Budějovice
18:05Mnichov
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
17. 4.
čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa České Budějovice do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 17. 4..

Nejrychlejší cesta

6 h

Průměr

6 h 53 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

233 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase České Budějovice – Mnichov, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

FlixBus
12:056h00
České Budějovice
18:05Mnichov
536 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
11:206h05
České Budějovice
17:25Mnichov
804 1Jednosměrná
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
11:408h35
České Budějovice
20:15Mnichov
863 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy České Budějovice – Mnichov

distanceVzdálenost232 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem6 hod
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky610 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciFlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo BlaBlaCar

Na trase České Budějovice – Mnichov v délce 232 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo BlaBlaCar. Cesta v průměru trvá 6 hod. Počet spojů za den: 1 autobusový spoj. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 610 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 534 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky České Budějovice, Autobusové Nádraží a cestu končí příjezdem na: München, ZOB.

Autobusoví dopravci: České Budějovice - Mnichov

Cestujte autobusem již od 537 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy autobusů' a nejlepší. Porovnejte ceny autobusových jízdenek a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu v Evropě. Společnost FlixBus, založená v Německu, rozšířila své služby z Německa do celé Evropě a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. FlixBus nabízí na všechny své trasy pouze jízdenku typu Standard, která umožňuje každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Steně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase České Budějovice – Mnichov

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem České Budějovice – Mnichov. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Mnichov, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z České Budějovice do Mnichov mohou začínat již od 535 Kč (20 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z České Budějovice do Mnichov je 611 Kč (23 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z České Budějovice do Mnichov autobusem je 6 hod   na 232 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější autobus z České Budějovice do Mnichov odjíždí v 8: 15.
Poslední autobus z České Budějovice do Mnichov odjíždí v 18: 40.
1 autobusový spoj krát denně z České Budějovice do Mnichov, které vyžadují minimálně jednu změnu s FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo BlaBlaCar. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Když se přepravujete z České Budějovice do Mnichov autobus, můžete se spolehnout na FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo BlaBlaCar pro nejlepší způsob, jak se dostat do Mnichov. Než si koupíte autobusovou jízdenku, můžete zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby České Budějovice - Mnichov a porovnat nabízené vybavení.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z České Budějovice, Autobusové Nádraží, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce München, ZOB, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z České Budějovice do Mnichov autobusem je březen.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy České Budějovice a Mnichov, včetně cesty vlak nebo autobus.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk