Autobus z Budapešť do Soluň

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Budapešť – Soluň

distanceVzdálenost823 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem16 hod
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 346 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciInfobus nebo Eurolines Deutschland

Na trase Budapešť – Soluň v délce 823 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Infobus nebo Eurolines Deutschland. Cesta v průměru trvá 16 hod. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 2 240 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 2 346 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a cestu končí příjezdem na: Thessaloniki, Airport Makedonia.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Budapešť – Soluň

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Budapešť – Soluň. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Soluň, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Budapešť do Soluň mohou začínat již od 2 240 Kč (85 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Budapešť do Soluň je 2 346 Kč (89 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Budapešť do Soluň autobusem je 16 hod   na 823 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější autobus z Budapešť do Soluň odjíždí v 10: 00.
Poslední autobus z Budapešť do Soluň odjíždí v 14: 30.
Pro trip z Budapešť do Soluň můžete jet autobus s Infobus nebo Eurolines Deutschland. Určitě si prohlédněte všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby Budapešť - Soluň na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Budapešť máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér (Terminal 2) a Budapest, Kelenföld Vasútállomás. Při příjezdu do Soluň můžete ukončit svou journey v autobusové zastávky jako Thessaloniki, Airport Makedonia, Thessaloniki, Macedonia Intercity Bus Station a Thessaloniki, Monastiriou - KTEL (Θεσσαλονίκη, Μοναστηρίου - ΚΤΕΛ).

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Thessaloniki, Airport Makedonia, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Budapešť do Soluň autobusem je leden.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Budapešť - Soluň, včetně cesty let nebo autobus.

Autobusy Budapešť – Soluň a další informace o cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do SoluňAutobus z Budapešť do Soluň

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk