Autobus z Budapešť do Jihlava

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Budapešť do místa Jihlava

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

FlixBus
20:1010h40
Budapešť
06:50Jihlava
605 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Budapešť – Jihlava

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den pondělí 20. května
FlixBus
20:1010h40
Budapešť
06:50Jihlava
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.

Nejrychlejší autobusy z místa Budapešť do místa Jihlava

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejrychlejší cesta

10 h 40 min

Průměr

10 h 40 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

330 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Budapešť – Jihlava, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

FlixBus
20:1010h40
Budapešť
06:50Jihlava
605 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Budapešť – Jihlava

distanceVzdálenost330 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem5 hod 30 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky556 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. Nebo FlixBus

Na trase Budapešť – Jihlava v délce 330 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. Nebo FlixBus. Cesta v průměru trvá 5 hod 30 min. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 527 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 556 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a cestu končí příjezdem na: Jihlava, Autobusové Nádraží.

Autobusoví dopravci: Autobusy Budapešť - Jihlava

Za nízké ceny začínající na 535 Kč můžete cestovat autobusem z města Budapešť do města Jihlava s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odjezdy autobusů' a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu v Evropě. Společnost FlixBus, založená v Německu, rozšířila své služby z Německa do celé Evropě a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. FlixBus nabízí na všechny své trasy pouze jízdenku typu Standard, která umožňuje každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Steně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Budapešť – Jihlava

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Budapešť – Jihlava. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Jihlava, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Budapešť do Jihlava mohou začínat již od 527 Kč (20 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Budapešť do Jihlava je 556 Kč (21 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Budapešť do Jihlava autobusem je 5 hod 30 min   na 330 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější autobus z Budapešť do Jihlava odjíždí v 20: 10.
Poslední autobus z Budapešť do Jihlava odjíždí v 22: 10.
Když se přepravujete z Budapešť do Jihlava autobus, můžete se spolehnout na STUDENT AGENCY k. S. Nebo FlixBus pro nejlepší způsob, jak se dostat do Jihlava. Než si koupíte autobusovou jízdenku, můžete zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Budapešť a Jihlava a porovnat nabízené vybavení.

Při odjezdu z Budapešť máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér (Terminal 2) a Budapest, Kelenföld Vasútállomás. Při příjezdu do Jihlava můžete ukončit svou journey v autobusová nádraží jako Jihlava, Autobusové Nádraží, Jihlava, Hradební / Benešova a Jihlava, E59 (MOL).

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Jihlava, Autobusové Nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro autobus z Budapešť do Jihlava je prosinec.
Ano, můžete jet autobus mezi městy Budapešť a Jihlava.

Autobusy Budapešť – Jihlava a další informace o cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do JihlavaAutobus z Budapešť do Jihlava

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk