POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy


24. 9.
226 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
so
25. 9.
215 RegioJet a.s.
188 Arda Tur
ne
26. 9.
215 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
po
27. 9.
196 RegioJet a.s.
188 STUDENT AGENCY k.s.
út
28. 9.
196 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
st
29. 9.
188 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
čt
30. 9.
196 RegioJet a.s.
188 ArdaTur

1. 10.
215 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
so
2. 10.
196 RegioJet a.s.
188 STUDENT AGENCY k.s.
ne
3. 10.
215 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
po
4. 10.
196 RegioJet a.s.
188 STUDENT AGENCY k.s.
út
5. 10.
188 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
st
6. 10.
188 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
čt
7. 10.
196 RegioJet a.s.
188 ArdaTur

8. 10.
215 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
so
9. 10.
196 RegioJet a.s.
167 Flixbus
ne
10. 10.
215 RegioJet a.s.
161 Flixbus
po
11. 10.
196 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
út
12. 10.
188 RegioJet a.s.
167 Flixbus
st
13. 10.
188 RegioJet a.s.
188 ArdaTur
čt
14. 10.
196 RegioJet a.s.
188 ArdaTur

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Autobusy Brno – Vídeň

Z Brna je to do hlavního města Rakouska kousek. Nejsnazší a nejrychlejší způsob, jak se do této oblíbené destinace dostat, je autobusovou přepravou. Autobusy Brno Vídeň operuje více dopravců několikrát denně v ranních i večerních hodinách. Nejrychlejší autobusová linka urazí vzdálenost 135 km mezi oběma body za hodinu a 40 minut bez zastávky na trase.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Brno – Vídeň?

Autobusy Brno Vídeň jsou zajišťovány hned několika dopravci. Nechybí mezi nimi Flixbus, Infobus, Regiojet, Leo express nebo Arda Tur. Všichni operují nejméně jeden spoj do Vídně denně. Většina linek je přímých bez přestupu.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Brno – Vídeň?

Nejrychlejší možná cesta autobusem z Brna do Vídně trvá hodinu a 40 minut bez nutnosti přestupu. V průměru cesta na této trase potrvá 2 hodiny, v závislosti na dopravci. Autobusy Brno Vídeň mají cestující možnost využít denně v pravidelných intervalech. Naprostá většina spojů je přímá.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Brno – Vídeň?

Denně je z Brna do Vídně odbaveno až 11 autobusových linek. Autobusové spoje z Brna jezdí do Vídně v pravidelných hodinových intervalech. Nejvíce linek obsluhuje Flixbus a Regiojet. Dalo by se říct, že autobusy na této trase jezdí téměř nepřetržitě. První autobus cestující v Brně vyzvedne již kolem 2. hodiny ranní, poslední večerní spoj do Vídně dorazí po 23. hodině.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Brno – Vídeň?

Odjezd z nádraží:Autobusy na této trase vyjíždějí z ÚAN Zvonařka nebo z AN u hotelu Grand. Obě nádraží jsou od sebe vzdálena asi 650 metrů. Ústřední autobusové nádraží Brno-Zvonařka je hlavním brněnským autobusovým nádražím a nabízí základní služby jako úschovnu zavazadel, čekárnu, WC či občerstvení. V blízkosti se nachází zastávka tramvaje 12. Také na autobusovém nádraží u hotelu Grand jsou k dispozici stánky s občerstvením, trafika nebo automat na jízdenky MHD. AN Grand je vzdáleno přibližně 300 metrů od hlavního vlakového nádraží v Brně.

Příjezd na nádraží:Autobusy Brno Vídeň přijíždí na autobusový terminál Stadion center, který se nachází asi 6 km od centra města. U nádraží se nachází nákupní centrum, stánky s rychlým občerstvením, WC, kavárna nebo stanice metra U2, díky které se dostaneme do centra. Některé mezinárodní spoje končí na stanici Erdberg, která je napojena na metro U3. Vedle terminálu se nachází parkoviště typu P+R. Pokud autobus přijíždí na stanoviště Südtiroler Platz, i zde je možnost využít MHD do centra, konkrétně linku metra U1.

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Brno – Vídeň
Do města Vídeň můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Vídeň mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levná může být cesta autobusem z města Brno do města Vídeň?
Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Brno do města Vídeň pořídíte od 188 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Jaké je jízdné autobusem z města Brno do města Vídeň?
Výhodné jízdné autobusem z města Brno do města Vídeň vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 188 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Jaká je vzdálenost z města Brno do města Vídeň autobusem?
Z města Brno do města Vídeň je kilometrová vzdálenost autobusem asi 111 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Jak dlouho trvá cesta autobusem z města Brno do města Vídeň?
Autobusem z Brno do Vídeň pojedete v průměru 1 hod 50 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Se kterým je nejlepší cesta autobusem z Brno do Vídeň?
Jízdní řády z Brno do Vídeň vám Omio vyhledá jako RegioJet, Flixbus, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, PolskiBus, Leo Express, Infobus, ArdaTur, STUDENT AGENCY k. S. Nebo TouristService.
Dostanu se autobusem z města Brno do města Vídeň přímo?
Přímý spoj Brno – Vídeň poskytuje například Eurolines Germany, Flixbus, Infobus, ArdaTur, TouristService, Arda Tur, Tourist Service nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Brno – Vídeň levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Mohu si koupit jízdenky autobusem z města Brno do města Vídeň?
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Brno do města Vídeň vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánuji cestu z Brno do Vídeň autobusem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Vídeň, které stojí zato navštívit?
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat autobusem do Vídeň často také jezdí do Praha, Budapešť nebo Mnichov. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Vídeň a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.
Co když nemám auto a chci jet z města Brno do města Vídeň? Můžu jet autobusem?
Z města Brno do města Vídeň můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Brno do města Vídeň. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Brno
Brno
Vybavení