POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
22. 6.
189 RegioJet a.s.
162 Arda Tur
st
23. 6.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
čt
24. 6.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany

25. 6.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
so
26. 6.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
ne
27. 6.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
po
28. 6.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
út
29. 6.
189 RegioJet a.s.
162 Arda Tur
st
30. 6.
189 RegioJet a.s.
189 ArdaTur
čt
1. 7.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany

2. 7.
189 RegioJet a.s.
189 Flixbus
so
3. 7.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
ne
4. 7.
216 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
po
5. 7.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
út
6. 7.
216 RegioJet a.s.
Hledej ceny
st
7. 7.
189 RegioJet a.s.
189 ArdaTur
čt
8. 7.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany

9. 7.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
so
10. 7.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany
ne
11. 7.
189 RegioJet a.s.
152 Eurolines Germany

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebujete ubytování?

Tue, Jun 22
Celková cena za: 1 nights, 1 adults
zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše
bus

Přehled cesty

Busem na trase Brno – Vídeň

Délka cesty busem
2 hodin 13 minut
Cena jízdenky:176
Místo odjezdu busu:Brno
Místo příjezdu busu:Vídeň
Vzdálenost:111 km
Autobusoví dopravci:Eurolines Germany, Arda Tur, Tourist Service, Flixbus, ArdaTur

Autobusy Brno – Vídeň

Z Brna je to do hlavního města Rakouska kousek. Nejsnazší a nejrychlejší způsob, jak se do této oblíbené destinace dostat, je autobusovou přepravou. Autobusy Brno Vídeň operuje více dopravců několikrát denně v ranních i večerních hodinách. Nejrychlejší autobusová linka urazí vzdálenost 135 km mezi oběma body za hodinu a 40 minut bez zastávky na trase.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Brno – Vídeň?

Autobusy Brno Vídeň jsou zajišťovány hned několika dopravci. Nechybí mezi nimi Flixbus, Infobus, Regiojet, Leo express nebo Arda Tur. Všichni operují nejméně jeden spoj do Vídně denně. Většina linek je přímých bez přestupu.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Brno – Vídeň?

Nejrychlejší možná cesta autobusem z Brna do Vídně trvá hodinu a 40 minut bez nutnosti přestupu. V průměru cesta na této trase potrvá 2 hodiny, v závislosti na dopravci. Autobusy Brno Vídeň mají cestující možnost využít denně v pravidelných intervalech. Naprostá většina spojů je přímá.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Brno – Vídeň?

Denně je z Brna do Vídně odbaveno až 11 autobusových linek. Autobusové spoje z Brna jezdí do Vídně v pravidelných hodinových intervalech. Nejvíce linek obsluhuje Flixbus a Regiojet. Dalo by se říct, že autobusy na této trase jezdí téměř nepřetržitě. První autobus cestující v Brně vyzvedne již kolem 2. hodiny ranní, poslední večerní spoj do Vídně dorazí po 23. hodině.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Brno – Vídeň?

Odjezd z nádraží:Autobusy na této trase vyjíždějí z ÚAN Zvonařka nebo z AN u hotelu Grand. Obě nádraží jsou od sebe vzdálena asi 650 metrů. Ústřední autobusové nádraží Brno-Zvonařka je hlavním brněnským autobusovým nádražím a nabízí základní služby jako úschovnu zavazadel, čekárnu, WC či občerstvení. V blízkosti se nachází zastávka tramvaje 12. Také na autobusovém nádraží u hotelu Grand jsou k dispozici stánky s občerstvením, trafika nebo automat na jízdenky MHD. AN Grand je vzdáleno přibližně 300 metrů od hlavního vlakového nádraží v Brně.

Příjezd na nádraží:Autobusy Brno Vídeň přijíždí na autobusový terminál Stadion center, který se nachází asi 6 km od centra města. U nádraží se nachází nákupní centrum, stánky s rychlým občerstvením, WC, kavárna nebo stanice metra U2, díky které se dostaneme do centra. Některé mezinárodní spoje končí na stanici Erdberg, která je napojena na metro U3. Vedle terminálu se nachází parkoviště typu P+R. Pokud autobus přijíždí na stanoviště Südtiroler Platz, i zde je možnost využít MHD do centra, konkrétně linku metra U1.

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Brno – Vídeň
Do města Vídeň můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Vídeň mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí levná autobusový jízdenka z města Brno do města Vídeň?
Autobusový jízdenky z města Brno do města Vídeň mohou stát již 152 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Brno do města Vídeň.
Jaká je výhodná cena jízdenky autobusem z města Brno do města Vídeň?
Jízdné autobusem z města Brno do města Vídeň může být různé. Pohybuje se kolem 178 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jak je to daleko z města Brno do města Vídeň autobusem?
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Brno do města Vídeň bude kolem 111 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Jaká je doba jízdy autobusem z města Brno do města Vídeň?
Doba jízdy autobusem z Brno do Vídeň je v průměru 1 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Který jezdí z Brno do Vídeň?
Jízdní řády z Brno do Vídeň vám Omio vyhledá jako RegioJet, Flixbus, Bla Bla Car, PolskiBus nebo Infobus.
Jak najdu levně spoj Brno – Vídeň přímo?
Přímý spoj Brno – Vídeň poskytuje například Eurolines Germany, Flixbus, TouristService nebo Tourist Service. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Brno – Vídeň levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Jak si mohu koupit jízdenku autobusem z města Brno do města Vídeň?
Levné jízdenky autobusem z města Brno do města Vídeň snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Chci jet autobusem z Brno do Vídeň. Jaká další místa blízko Vídeň stojí za návštěvu?
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Vídeň autobusem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Praha, Budapešť nebo Mnichov. Pokud chcete objevovat Praha, Budapešť nebo Mnichov z Vídeň, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Jak se dostanu z města Brno do města Vídeň, když nemám auto? Můžu jet autobusem?
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Brno do města Vídeň bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Brno
Brno
Vybavení