Autobus z Brno do Užhorod

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Užhorod

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

858

Průměr

927

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Infobus
19:20Brno7h20 02:40Užhorod
0 přestupů
858 1Jednosměrná
LUBJANO TRANS s.r.o.
19:50Brno9h35 05:25Užhorod
0 přestupů
932 1Jednosměrná
Infobus
19:00Brno9h40 04:40Užhorod
0 přestupů
933 1Jednosměrná
Infobus
15:50Brno12h25 04:15Užhorod
0 přestupů
956 1Jednosměrná
Flixbus
18:40Brno14h15 08:55Užhorod
0 přestupů
956 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Brno – Užhorod

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
Infobus
15:50Brno12h25 04:15Užhorod
0 přestupů
Ams_vo_trans_eu
17:40Brno9h25 03:05Užhorod
0 přestupů
Flixbus
18:40Brno14h15 08:55Užhorod
0 přestupů
Infobus
19:00Brno9h40 04:40Užhorod
0 přestupů
Infobus
19:20Brno7h20 02:40Užhorod
0 přestupů
LUBJANO TRANS s.r.o.
19:50Brno9h35 05:25Užhorod
0 přestupů
DMD Group
20:00Brno7h00 03:00Užhorod
0 přestupů
Regabus
20:40Brno10h20 07:00Užhorod
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Užhorod

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

7 h

Průměr

8 h 36 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

421 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Brno – Užhorod, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

DMD Group
20:00Brno7h00 03:00Užhorod
0 přestupů
1063 1Jednosměrná
Infobus
19:20Brno7h20 02:40Užhorod
0 přestupů
858 1Jednosměrná
Ams_vo_trans_eu
17:40Brno9h25 03:05Užhorod
0 přestupů
1255 1Jednosměrná
LUBJANO TRANS s.r.o.
19:50Brno9h35 05:25Užhorod
0 přestupů
932 1Jednosměrná
Infobus
19:00Brno9h40 04:40Užhorod
0 přestupů
933 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Užhorod

distanceVzdálenost420 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem8 hod 15 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky993 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciRegabus, CK Eurotour, LUBJANO TRANS s. R. O. DMD Group, Infobus, NIKOLO s. R. O. Regabus nebo Flixbus

Na trase Brno – Užhorod v délce 420 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Regabus, CK Eurotour, LUBJANO TRANS s. R. O. DMD Group, Infobus, NIKOLO s. R. O. Regabus nebo Flixbus. Cesta v průměru trvá 8 hod 15 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 993 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 954 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Uzhhorod, Elektrodvyhun (Ужгород, Електродвигун).

Autobusové společnosti: Brno - Užhorod

Autobusy vás dostanou mezi městy Brno a Užhorod za ceny již od 954 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy autobusů' pro vaší cestu.

FlixBus

Zarezervujte si vaše s FlixBus pro cestu autobusem Brno - Užhorod na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální autobusový jízdní řád a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost FlixBus pro cestování na trase Brno - Užhorod nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 420 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 1 082 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti FlixBus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností FlixBus!

Autobusy Brno – Užhorod

Užhorod leží na západní hranici Ukrajiny. Do moravské metropole Brna je to odtud necelých pět set kilometrů cesty. Autobusy Brno Užhorod jsou schopny takovou vzdálenost překonat už za méně než deset hodin. Cestující mají každý den na výběr z asi deseti spojů na trase. Zpravidla se jedná o přímé spoje.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Brno – Užhorod?

Na autobusovou trasu z Brna do Užhorodu vysílá svoje autobusy pravidelně asi pět dopravních společností. Kromě ceny jízdenky se jejich nabídka liší také časem stráveným na cestě. Jednotliví dopravci také v Brně odjíždí z různých míst. Lišit se může také cílová destinace. Autobusy v Užhorodu totiž končí svoji cestu na několika různých zastávkách. U všech dopravců jsou k dispozici pouze základní jízdenky. Není možné si připlatit za nadstandardní služby ani komfortnější sezení.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Brno – Užhorod?

Při cestě autobusy Brno Užhorod by měli cestující počítat s nejméně devět a půl hodinami cesty. Nejdéle stráví autobus na trase necelých jedenáct hodin. Na trase jsou k dispozici i noční spoje, ve kterých mohou cestující během cesty spát. Příkladem takové cesty je odjezd z Brna před devátou večer. Příjezd do Užhorodu je naplánován mezi sedmou a osmou hodinou ráno. Všechny spoje na trase jsou zpravidla přímé.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Brno – Užhorod?

V průběhu celého týdne mohou cestující z Brna do Užhorodu vybírat z asi sedmdesáti autobusových spojů. Každý den je tedy k dispozici asi deset různých odjezdů autobusu. Četnost spojů je podobná jak ve všední dny, tak o víkendech. Často na trasu vyráží několik autobusů současně. První autobusy Brno Užhorod odjíždí většinou odpoledne. Poslední spoj má naplánovaný odjezd po osmé večer.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Brno – Užhorod?

Odjezd z nádraží: Odjezd autobusu Brno – Užhorod je naplánován buď z autobusového nádraží Zvonařka, nebo z brněnského Dolního nádraží. Obě nádraží se nachází na jižním okraji centra Brna. Nádraží Zvonařka je o něco lépe vybavené. Je zde dostupná WiFi. Obě nádraží jsou dostupná autobusem městské hromadné dopravy. U nádraží Zvonařka staví dokonce hned několik linek.

Příjezd na nádraží: V Užhorodu staví autobusy zpravidla na dvou místech. Prvním je zastávka poblíž supermarketu Silverland. Supermarket i se zastávkou se nachází na jihovýchodním okraji města. V okolí zastávky se nachází nejrůznější obchody. Místo je dobře dostupné autobusem městské hromadné dopravy. Alternativní zastávkou v Užhorodu je zastávka na ulici Haharinova. Toto je skromné stanoviště poskytující pouze základní potřeby pro cestující.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Užhorod

Tipy pro cestovatele: Do města Užhorod můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Užhorod mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Brno do města Užhorod mohou stát již 954 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné autobusové jízdenky z města Brno do města Užhorod.
Výhodná cena autobusové jízdenky z města Brno do města Užhorod se pohybuje kolem 993 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné autobusové jízdenky.
Z města Brno do města Užhorod je to autobusem kolem 420 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Autobusem na trase Brno - Užhorod pojedete v průměru 8 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Pokud cestujete Autobusem z města Brno, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových zastávek, například Brno, Hlavní Nádraží, Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a Brno, Ústřední hřbitov. Po příjezdu do cílové destinace Užhorod, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových nádraží, jako třeba Uzhhorod, Elektrodvyhun (Ужгород, Електродвигун), Uzhhorod, Готель " ужгород" a Uzhhorod, International Airport (Ужгород, Міжнародний аеропорт).

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice Brno, Hlavní Nádraží   a s příjezdem do stanice Uzhhorod, Elektrodvyhun (Ужгород, Електродвигун).

Cestující nejčastěji cestují autobusem z místa Brno, Hlavní Nádraží, které se nachází přibližně 1.2 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Uzhhorod, Elektrodvyhun (Ужгород, Електродвигун), jež je od centra vzdáleno 2.1 km.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například Regabus, CK Eurotour, LUBJANO TRANS s. R. O. DMD Group, Infobus, NIKOLO s. R. O. Regabus nebo Flixbus, pro cestování mezi městy Brno a Užhorod najdete na Omio.
První autobus dne odjíždí z města Brno do města Užhorod v 19: 00. Poslední autobus ve městě Brno odjíždí v 19: 00 do města Užhorod. Všechny odjezdy autobusů najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Omio vám pomůže najít a koupit autobusové jízdenky z města Brno do města Užhorod rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Vaše cesta autobusem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Omio se o rezervaci levných autobusů postará za vás. Pro cestu do města Užhorod z města Brno auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Brno do města Užhorod a kupte si levné autobusové jízdenky ještě dnes!

Autobusy Brno – Užhorod, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk