Autobus z Brno do Trenčín

so 13. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Trenčín

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
FlixBus
17:252h40
Brno, Benešova
20:05Trenčín
310 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
11:302h15
Brno, Benešova
13:45Trenčín
526 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Brno – Trenčín

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den pondělí 15. července
FlixBus
11:302h15
Brno, Benešova
13:45Trenčín
0 přestupů přímý spoj
FlixBus
17:252h40
Brno, Benešova
20:05Trenčín
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Trenčín

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejrychlejší cesta

2 h 15 min

Průměr

2 h 27 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

110 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Brno – Trenčín, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
FlixBus
11:302h15
Brno, Benešova
13:45Trenčín
526 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejrychlejší
FlixBus
17:252h40
Brno, Benešova
20:05Trenčín
310 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Trenčín

distanceVzdálenost109 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 10 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky319 Kč
frequencyPočet spojů autobusem3 denně
changesPřímé autobusyAno, 3 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciFlixBus, Interbus nebo SAD Zvolen

Na trase Brno – Trenčín v délce 109 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například FlixBus, Interbus nebo SAD Zvolen. Cesta v průměru trvá 2 hod 10 min. Počet spojů k dispozici: 3 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 319 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 188 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a cestu končí příjezdem na: Trenčín, Autobusové stanoviště.

Autobusoví dopravci: Brno - Trenčín

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy mezi městy Brno a Trenčín s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 188 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit autobusový jízdní řád a vybrat ty správné pro vaši trasu.

FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu v Evropě. Společnost FlixBus, založená v Německu, rozšířila své služby z Německa do celé Evropě a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. FlixBus nabízí na všechny své trasy pouze jízdenku typu Standard, která umožňuje každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Steně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Trenčín

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Brno – Trenčín. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Trenčín, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Brno do Trenčín mohou začínat již od 188 Kč (7 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Brno do Trenčín je 319 Kč (12 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty autobusem z Brno do Trenčín je 2 hod 10 min   na 109 km dlouhé journey, s přibližně 3 autobusové spoje spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
První autobus z Brno do Trenčín odjíždí v 5: 25.
Poslední autobus z Brno do Trenčín odjíždí v 17: 25.
Ano, 3 přímé autobusové spoje krát denně z Brno do Trenčín s FlixBus. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem přímých spojů autobusy.
Vezměte autobus z Brno do Trenčín s FlixBus, Interbus nebo SAD Zvolen. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci pro journey mezi městy Brno a Trenčín, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Brno máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), Brno, Letiště Brno-Tuřany a Brno, ÚAN Zvonařka. Při příjezdu do Trenčín můžete ukončit svou trip v autobusová nádraží jako Trenčín, Autobusové stanoviště, Trencin, Autobusova Stanica a Trenčín, žel. St.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Trenčín, Autobusové stanoviště, která je vzdálena asi od centra města.

Výlet do Trenčín z Brno stojí za to, ale ne jako jednodenní výlet, s délkou cesty 2 hod 10 min tam i zpět. Zkontrolujte si nejlepší způsob cestování pomocí aplikace Omio  
Nejlevnějším měsícem pro cestování z Brno do Trenčín autobusem je květen.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Brno a Trenčín, včetně cesty vlak nebo autobus.

Autobusy Brno – Trenčín a další informace o cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk