Autobus z Brno do Trenčín

st 17. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Trenčín

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
FlixBus
17:252h40
Brno, Benešova
20:05Trenčín
302 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
09:203h00
Brno, Benešova
12:20Trenčín
485 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Brno – Trenčín

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
FlixBus
09:203h00
Brno, Benešova
12:20Trenčín
0 přestupů přímý spoj
FlixBus
17:252h40
Brno, Benešova
20:05Trenčín
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Trenčín

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

2 h 40 min

Průměr

2 h 50 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

110 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Brno – Trenčín, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
FlixBus
17:252h40
Brno, Benešova
20:05Trenčín
303 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejrychlejší
FlixBus
09:203h00
Brno, Benešova
12:20Trenčín
485 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Trenčín

distanceVzdálenost109 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 10 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky304 Kč
frequencyPočet spojů autobusem3 denně
changesPřímé autobusyAno, 3 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciFlixBus, Interbus nebo SAD Zvolen

Na trase Brno – Trenčín v délce 109 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například FlixBus, Interbus nebo SAD Zvolen. Cesta v průměru trvá 2 hod 10 min. Počet spojů za den: 3 autobusové spoje. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 160 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 304 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a cestu končí příjezdem na: Trenčín, Autobusové stanoviště.

Autobusové společnosti: Autobusy Brno - Trenčín

Autobusy vás dostanou z města Brno do města Trenčín za ceny již od 187 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy autobusů' pro vaší cestu.

FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu v Evropě. Společnost FlixBus, založená v Německu, rozšířila své služby z Německa do celé Evropě a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. FlixBus nabízí na všechny své trasy pouze jízdenku typu Standard, která umožňuje každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Steně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Trenčín

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Brno – Trenčín. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Trenčín, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Brno do Trenčín mohou začínat již od 160 Kč (6 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Brno do Trenčín je 304 Kč (11 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Brno do Trenčín autobusem je 2 hod 10 min   na 109 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První autobus z Brno do Trenčín odjíždí v 8: 20.
Poslední autobus z Brno do Trenčín odjíždí v 17: 25.
3 autobusové spoje krát denně z Brno do Trenčín, které vyžadují minimálně jednu změnu s FlixBus, Interbus nebo SAD Zvolen. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Vezměte autobus z Brno do Trenčín s FlixBus, Interbus nebo SAD Zvolen. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci pro route mezi městy Brno a Trenčín, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Brno máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), Brno, Letiště Brno-Tuřany a Brno, ÚAN Zvonařka. Při příjezdu do Trenčín můžete ukončit svou route v autobusové zastávky jako Trenčín, Autobusové stanoviště, Trencin, Autobusova Stanica a Trenčín, žel. St.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Trenčín, Autobusové stanoviště, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Brno do Trenčín autobusem je duben.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Brno - Trenčín, včetně cesty vlak nebo autobus.

Autobusy Brno – Trenčín a další informace o cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk