Autobus z Brno do Řím

ne 26. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

FlixBus
20:5019h35
Brno
16:25Řím
3306 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Brno – Řím

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den úterý 28. května
FlixBus
20:5019h35
Brno
16:25Řím
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.
po
10. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Řím

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 5..

Nejrychlejší cesta

19 h 35 min

Průměr

19 h 35 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

873 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Brno – Řím, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

FlixBus
20:5019h35
Brno
16:25Řím
3306 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Řím

distanceVzdálenost872 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem17 hod 15 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 048 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. FlixBus nebo Student Agency

Na trase Brno – Řím v délce 872 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. FlixBus nebo Student Agency. Cesta v průměru trvá 17 hod 15 min. Počet spojů k dispozici: 1 autobusový spoj denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 2 048 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 204 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a cestu končí příjezdem na: Rome, Termini.

Autobusové společnosti: Brno - Řím

Kupte a cestujte autobusy z města Brno do města Řím za nízké ceny začínající na 1 154 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu v Evropě. Společnost FlixBus, založená v Německu, rozšířila své služby z Německa do celé Evropě a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. FlixBus nabízí na všechny své trasy pouze jízdenku typu Standard, která umožňuje každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Steně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Řím

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Brno – Řím. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Řím, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Brno do Řím mohou začínat již od 1 204 Kč (46 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Brno do Řím je 2 048 Kč (78 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty autobusem z Brno do Řím je 17 hod 15 min   na 872 km dlouhé trip, s přibližně 1 autobusový spoj spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější autobus z Brno do Řím odjíždí v 6: 05.
Poslední autobus z Brno do Řím odjíždí v 22: 59.
Ano, 1 přímý autobusový spoj krát denně z Brno do Řím s Student Agency. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem přímých spojů autobusy.
Pro trip z Brno do Řím můžete jet autobus s STUDENT AGENCY k. S. FlixBus nebo Student Agency. Určitě si prohlédněte všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby Brno - Řím na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Brno máte různé možnosti začít svou autobusová zastávka cestu včetně Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), Brno, Letiště Brno-Tuřany a Brno, ÚAN Zvonařka. Při příjezdu do Řím můžete ukončit svou route v autobusové zastávky jako Rome, Termini, Rome, Termini (G) a Rome, Roma Ostiense.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Rome, Termini, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Brno do Řím autobusem je prosinec.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Brno - Řím 2 různými způsoby: autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk