Autobus z Brno do Paříž

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

3930

Průměr

3930

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
11:40Brno, Benešova22h05 09:45Paris, Quai de Bercy
1 přestup
3930 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Brno – Paříž

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
11:40Brno, Benešova22h05 09:45Paris, Quai de Bercy
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

22 h 5 min

Průměr

22 h 5 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

1039 km

Najít na trase Brno–Paříž spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

Nejrychlejší
11:40Brno, Benešova22h05 09:45Paris, Quai de Bercy
1 přestup
3930 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Paříž

distanceVzdálenost1038 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem17 hod 20 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 447 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. Flixbus, Eurolines Switzerland, Eurolines France nebo RegioJet

Na trase Brno – Paříž v délce 1038 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. Flixbus, Eurolines Switzerland, Eurolines France nebo RegioJet. Cesta v průměru trvá 17 hod 20 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 336 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 447 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).

Autobusoví dopravci: Autobusy Brno - Paříž

Autobusy vás dostanou z města Brno do města Paříž za ceny již od 1 336 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odjezdy autobusů' pro vaší cestu.

Student Agency
FlixBus

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Brno a Paříž: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Student Agency je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat z města Brno do města Paříž. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Brno do města Paříž. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy Student Agency a také odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 1038 km dlouhou cestu autobusem Student Agency. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Brno a Paříž se společností Student Agency k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Brno - Paříž autobusem se společností FlixBus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti FlixBus, které vám budou pro cestu na trase Brno - Paříž nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 1038 km mezi městy Brno a Paříž můžete urazit autobusem společnosti FlixBus. Levné pro tuto trasu mezi městy Brno a Paříž můžete koupit již za 1 336 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností FlixBus!

Autobusy Brno – Paříž

Z jihomoravské metropole Brna vede nepřímá cesta do proslulého města romantiků, umění a módy, Paříže. Autobusem je překonáváno na 1 300 km cesty napříč Českem, Německem a východní částí Francie. Následně, po téměř dvaceti hodinách cesty, autobus přijíždí do francouzské metropole. Přímá cesta z Brna do Paříže není v současné době možná a je nutné minimálně jednou přestoupit, a to v hlavním městě České republiky, Praze. V některých případech je vyžadován další přestup, dle zvoleného spoje.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Brno – Paříž?

Veškeré spoje na trase mezi moravským Brnem a francouzskou Paříží zaštiťuje německá dopravní společnosti Flixbus. Ta jezdí do Francie s jedním přestupem a to buď v Praze, nebo v Maďarském městě Győr.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Brno – Paříž?

Autobusy Brno Paříž překonávají dlouhé vzdálenosti a dle vybraného spoje tyto autobusy cestují od devatenácti do třiceti hodin. Přímý spoj z moravského Brna není v tuto chvíli k dispozici. Nejrychlejší je trasa s jedním přestupem, tento autobus cestuje necelých 19 hodin a vyžaduje přestup v Praze. Linky se dvěma a více přestupy cestují v rozmezí mezi dvaceti a třiceti hodinami, podle samotné trasy. Tyto linky nejčastěji zastavují ve francouzském Štrasburku nebo německém Berlíně.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Brno – Paříž?

Autobusy Brno Paříž nabízí zhruba tři až čtyři spojení denně s přestupem v Praze, odkud je možné pokračovat přímou cestou do Paříže. Spoje z brněnského autobusového nádraží odjíždí směrem k pražskému nádraží Florenc v šesti hodinových intervalech, a to v ranních, odpoledních a pozdních večerních hodinách. Spoje lze vybírat s různými přestupními body, v Německu, Rakousku, Maďarsku nebo Francii.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Brno – Paříž?

Odjezd z nádraží: Veškeré autobusy Brno Paříž jsou vypravovány z brněnského autobusového nádraží u hotelu Grand, které je umístěné v blízkosti tramvajového uzlu a dostupné 5 minut chůze od vlakového nádraží. Autobusové nádraží je obklopeno veškerou vybaveností od restaurací, přes obchody s módou nebo kulturními památkami pro zkrácení času. Spoje přes hlavní město Prahu poté vyjíždějí z nádraží Florenc, umístěném na stejnojmenné stanici metra.

Příjezd na nádraží: Autobusy přijíždí do Paříže na dvě různá autobusová nádraží. Tím prvním je Quai de Bercy, umístěném v blízkosti stanice metra Porte de Charenton. Tato stanice je vzdálená od centra Paříže 30 minut městskou hromadnou dopravou. Druhou možností je nádraží Gare Routière Galliéni, v bezprostřední blízkosti stanice metra Galliéni. Také tato stanice je pouhých 30 minut od centra Paříže.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Paříž

Tipy pro cestovatele: Do města Paříž můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Paříž mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Paříž z města Brno je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 1 336 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Brno do města Paříž s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Brno do města Paříž může být různá. Pohybuje se kolem 1 447 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Vzdálenost do města Paříž z města Brno autobusem je zhruba 1038 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Dojezdová doba autobusem z města Brno do města Paříž je v průměru 17 hod 20 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Je několik autobusových zastávek ve městě Brno, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Brno, Hlavní Nádraží, Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a Brno, Ústřední hřbitov. Paříž také nabízí několik různých autobusových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), Paris, Place du Pantheon (Bibliothèque Sainte-Geneviève) a Paris, Cours-la-Reine.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusové nádraží Brno, Hlavní Nádraží   a cestu ukončují na Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).

Nejpopulárnější autobusová zastávka pro tuto trasu je Brno, Hlavní Nádraží, a nalézá se přibližně 1.2 km od centra města Brno. Nejpopulárnější autobusové nádraží příjezdu do cíle ve městě Paříž je Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine). Najdete jej 1.2 km od centra.

Autobusoví dopravci jezdící z Brno do Paříž, jsou například: STUDENT AGENCY k. S. Flixbus, Eurolines Switzerland, Eurolines France nebo RegioJet.
Přímý spoj Brno – Paříž poskytuje například Flixbus. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Brno – Paříž levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Poslední autobus z města Brno do města Paříž odjíždí odjíždí v 12: 35. První ranní autobus pak můžete chytit ve městě Brno v 12: 35 a cestovat tak do města Paříž. Všechny odjezdy autobusů pro trasu Brno – Paříž najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Levné autobusové jízdenky z města Brno do města Paříž snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Cestování autobusem je díky tomu snadné a beze stresu.
Omio se o rezervaci levných autobusů postará za vás. Pro cestu do města Paříž z města Brno auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Brno do města Paříž a kupte si levné autobusové jízdenky ještě dnes!

Autobusy Brno – Paříž, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk