Autobus z Brno do Paříž

po 27. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
FlixBus
17:1016h15
Brno, Benešova
09:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1954 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejlevnější
FlixBus
13:4019h45
Brno, Benešova
09:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2064 1Jednosměrná
1 přestup
FlixBus
11:4024h55
Brno, Benešova
12:35Paris, La Défense (Terminal Jules Verne)
2091 1Jednosměrná
2 přestupy
FlixBus
13:1018h00
Brno, Benešova
07:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2284 1Jednosměrná
1 přestup

Odjezdy autobusů Brno – Paříž

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den úterý 28. května
FlixBus
11:4024h55
Brno, Benešova
12:35Paris, La Défense (Terminal Jules Verne)
2 přestupy
FlixBus
13:1018h00
Brno, Benešova
07:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 přestup
FlixBus
13:4019h45
Brno, Benešova
09:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1 přestup
FlixBus
17:1016h15
Brno, Benešova
09:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.
po
10. 6.
út
11. 6.
st
12. 6.
čt
13. 6.

14. 6.
so
15. 6.
ne
16. 6.
po
17. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Paříž

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 5..

Nejrychlejší cesta

16 h 15 min

Průměr

19 h 43 min

autobusy/autobusů denně

4

Vzdálenost

1039 km

1 z 4 autobusů, které každý den jezdí na trase Brno – Paříž, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
FlixBus
17:1016h15
Brno, Benešova
09:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
1954 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejrychlejší
FlixBus
13:1018h00
Brno, Benešova
07:10Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2284 1Jednosměrná
1 přestup
FlixBus
13:4019h45
Brno, Benešova
09:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2064 1Jednosměrná
1 přestup
FlixBus
11:4024h55
Brno, Benešova
12:35Paris, La Défense (Terminal Jules Verne)
2091 1Jednosměrná
2 přestupy

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Paříž

distanceVzdálenost1038 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem16 hod 15 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 093 Kč
frequencyPočet spojů autobusem2 denně
changesPřímé autobusyAno, 2 přímé autobusové spoje denně
carriersAutobusoví dopravciFlixBus nebo STUDENT AGENCY k. S.

Na trase Brno – Paříž v délce 1038 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například FlixBus nebo STUDENT AGENCY k. S. Cesta v průměru trvá 16 hod 15 min. Počet spojů k dispozici: 2 autobusové spoje denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 390 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 2 093 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a cestu končí příjezdem na: Paris, Porte Maillot.

Autobusové společnosti: Brno - Paříž

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy z města Brno do města Paříž s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 1 311 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit odjezdy autobusů' a vybrat ty správné pro vaši trasu.

FlixBus je jednou z největších evropských nízkonákladových společností provozující autobusovou dopravu. Společnost byla založena v Německu a nabízí dálkové autobusové služby v Evropě a také v USA. FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných trasách po celé Evropě. Mezi standardní vybavení autobusů FlixBus patří bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku během dlouhých cest, větší prostor pro nohy, zavazadlový prostor a samozřejmostí jsou toalety. Na palubě si dokonce můžete zakoupit občerstvení a nápoje. FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze typ jízdenky Standard, který umožňuje jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Na další zavazadla se vztahují další poplatky, stejně tak pokud si chcete vybrat konkrétní sedadlo, například místo u stolu nebo panoramatické sedadlo s výhledem.

Autobusy Brno – Paříž

Z jihomoravské metropole Brna vede nepřímá cesta do proslulého města romantiků, umění a módy, Paříže. Autobusem je překonáváno na 1 300 km cesty napříč Českem, Německem a východní částí Francie. Následně, po téměř dvaceti hodinách cesty, autobus přijíždí do francouzské metropole. Přímá cesta z Brna do Paříže není v současné době možná a je nutné minimálně jednou přestoupit, a to v hlavním městě České republiky, Praze. V některých případech je vyžadován další přestup, dle zvoleného spoje.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Brno – Paříž?

Veškeré spoje na trase mezi moravským Brnem a francouzskou Paříží zaštiťuje německá dopravní společnosti Flixbus. Ta jezdí do Francie s jedním přestupem a to buď v Praze, nebo v Maďarském městě Győr.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Brno – Paříž?

Autobusy Brno Paříž překonávají dlouhé vzdálenosti a dle vybraného spoje tyto autobusy cestují od devatenácti do třiceti hodin. Přímý spoj z moravského Brna není v tuto chvíli k dispozici. Nejrychlejší je trasa s jedním přestupem, tento autobus cestuje necelých 19 hodin a vyžaduje přestup v Praze. Linky se dvěma a více přestupy cestují v rozmezí mezi dvaceti a třiceti hodinami, podle samotné trasy. Tyto linky nejčastěji zastavují ve francouzském Štrasburku nebo německém Berlíně.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Brno – Paříž?

Autobusy Brno Paříž nabízí zhruba tři až čtyři spojení denně s přestupem v Praze, odkud je možné pokračovat přímou cestou do Paříže. Spoje z brněnského autobusového nádraží odjíždí směrem k pražskému nádraží Florenc v šesti hodinových intervalech, a to v ranních, odpoledních a pozdních večerních hodinách. Spoje lze vybírat s různými přestupními body, v Německu, Rakousku, Maďarsku nebo Francii.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Brno – Paříž?

Odjezd z nádraží: Veškeré autobusy Brno Paříž jsou vypravovány z brněnského autobusového nádraží u hotelu Grand, které je umístěné v blízkosti tramvajového uzlu a dostupné 5 minut chůze od vlakového nádraží. Autobusové nádraží je obklopeno veškerou vybaveností od restaurací, přes obchody s módou nebo kulturními památkami pro zkrácení času. Spoje přes hlavní město Prahu poté vyjíždějí z nádraží Florenc, umístěném na stejnojmenné stanici metra.

Příjezd na nádraží: Autobusy přijíždí do Paříže na dvě různá autobusová nádraží. Tím prvním je Quai de Bercy, umístěném v blízkosti stanice metra Porte de Charenton. Tato stanice je vzdálená od centra Paříže 30 minut městskou hromadnou dopravou. Druhou možností je nádraží Gare Routière Galliéni, v bezprostřední blízkosti stanice metra Galliéni. Také tato stanice je pouhých 30 minut od centra Paříže.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Paříž

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Brno – Paříž. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Paříž, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Brno do Paříž mohou začínat již od 1 390 Kč (53 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Brno do Paříž je 2 093 Kč (80 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty autobusem z Brno do Paříž je 16 hod 15 min   na 1038 km dlouhé trip, s přibližně 2 autobusové spoje spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
První autobus z Brno do Paříž odjíždí v 9: 40.
Poslední autobus z Brno do Paříž odjíždí v 22: 35.
Ano, 2 přímé autobusové spoje krát denně z Brno do Paříž s FlixBus. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem přímých spojů autobusy.
Když se přepravujete z Brno do Paříž autobus, můžete se spolehnout na FlixBus nebo STUDENT AGENCY k. S. Pro nejlepší způsob, jak se dostat do Paříž. Než si koupíte autobusovou jízdenku, můžete zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby Brno - Paříž a porovnat nabízené vybavení.

Při odjezdu z Brno máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), Brno, Letiště Brno-Tuřany a Brno, ÚAN Zvonařka. Při příjezdu do Paříž můžete ukončit svou trip v autobusová nádraží jako Paris, Porte Maillot, Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) a Paris, Gare Paris Bercy.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Paris, Porte Maillot, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Brno do Paříž autobusem je březen.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Brno - Paříž 3 různými způsoby: autobus, vlak nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk