Autobus z Brno do Mnichov

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 13. 8..

Nejlevnější

1031

Průměr

1031

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
11:00Brno, Benešova10h00 21:00München, ZOB
1 přestup
1031 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Brno – Mnichov

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (sobota 13. srpna).
11:00Brno, Benešova10h00 21:00München, ZOB
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
13. 8.
ne
14. 8.
po
15. 8.
út
16. 8.
st
17. 8.
čt
18. 8.

19. 8.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 13. 8..

Nejrychlejší cesta

10 h

Průměr

10 h

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

388 km

Najít na trase Brno–Mnichov spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

11:00Brno, Benešova10h00 21:00München, ZOB
1 přestup
1031 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Mnichov

Do města Mnichov můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Mnichov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Mnichov z města Brno je autobusem a může stát již od 775 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou autobusový jízdenku z města Brno do města Mnichov s Omio.
Cena jízdenky autobusem z města Brno do města Mnichov se pohybuje kolem 904 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Z města Brno do města Mnichov je kilometrová vzdálenost autobusem asi 387 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Doba jízdy autobusem z Brno do Mnichov je v průměru 8 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Co se týká z Brno do Mnichov, můžete vybírat hned z STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, BlaBlaCar nebo Flixbus. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Přímé spojení z města Brno do města Mnichov autobusem poskytuje Flixbus nebo BlaBlaCar. Pokud nenajdete spoj, který vám bude vyhovovat, Omio vám pomůže najít nejlepší kombinaci spojů z města Brno do města Mnichov.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Brno do města Mnichov vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Vaše cesta autobusem z Brno to Mnichov nemusí končit v Mnichov. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Mnichov zahrnují Berlín, Praha nebo Paříž. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Berlín, Praha nebo Paříž s Omio!
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Brno do města Mnichov bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Brno
Mnichov

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk