Autobus z Brno do Mnichov

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

1360

Průměr

1360

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
05:30Brno, Benešova8h45 14:15München, ZOB
1 přestup
1360 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Brno – Mnichov

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
05:30Brno, Benešova8h45 14:15München, ZOB
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Mnichov

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

8 h 45 min

Průměr

8 h 45 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

388 km

Najít na trase Brno–Mnichov spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

05:30Brno, Benešova8h45 14:15München, ZOB
1 přestup
1360 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Mnichov

distanceVzdálenost387 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem8 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky758 Kč
frequencyPočet spojů autobusem5 denně
changesPřímé autobusyAno, 5 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Flixbus nebo RegioJet

Na trase Brno – Mnichov v délce 387 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Flixbus nebo RegioJet. Cesta v průměru trvá 8 hod 45 min. Počet spojů k dispozici: 5 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 758 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 527 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: München, ZOB.

Autobusoví dopravci: Brno - Mnichov

Kupte a cestujte autobusy z města Brno do města Mnichov za nízké ceny začínající na 527 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

FlixBus
Student Agency

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat mezi městy Brno a Mnichov. Omio Vám rychle zobrazí a porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Brno do města Mnichov, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 387 km dlouhou cestu z města Brno do města Mnichov koupíte na Omio již za 605 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Brno do města Mnichov se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Brno a Mnichov: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Hledáte nejlepší způsob, jak cestovat autobusem mezi městy Brno a Mnichov? Omio Vám pomůže najít nejlepší ceny autobusových jízdenek Student Agency. Na stránkách Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' Student Agency, a kompletní informace, které byste před cestou Brno to Mnichov autobusem měli znát. Vyberte si na Omio a rezervace online je rychlá a jednoduchá. Pokud budete cestovat autobusem, připravte se na cestu z města Brno do města Mnichov dlouhou 387 km. Pokud hledáte z města Brno do města Mnichov v aplikaci Omio, nezapomeňte si zkontrolovat, zda jsou pro trasu Brno - Mnichov se společností Student Agency k dispozici elektronické. Ty vám ušetří spoustu práce a času, protože je nemusíte ani tisknout, ani je kupovat na místě odjezdu. Jednoduše si je uložíte do mobilu. Ať už sháníte nejlevnější, nejrychlejší nebo třeba první ranní spoj se společností Student Agency, my za vás vyřešíme srovnávání a výběr, a vy si tak můžete cestu Mnichov - Brno užít beze stresu. Cestujte autobusem Student Agency s Omio jednoduše a pohodlně.

Autobusy Student Agency na trase Brno - Mnichov:

  • Průměrná doba cesty: 11 hod 11 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 1 za den

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Mnichov

Tipy pro cestovatele: Do města Mnichov můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Mnichov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Mnichov z města Brno je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 527 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Brno do města Mnichov s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Levné autobusové jízdenky z města Brno do města Mnichov kolem 758 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Pokud chcete jet autobusem, Mnichov je od města Brno přibližně 387 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Dojezdová doba autobusem z města Brno do města Mnichov je v průměru 8 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Pokud cestujete Autobusem z města Brno, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových zastávek, například Brno, Hlavní Nádraží, Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a Brno, Ústřední hřbitov. Po příjezdu do cílové destinace Mnichov, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových nádraží, jako třeba München, ZOB, Munich, Goeppert Mayer Straße/ Frottmain a Munich, Hauptbahnhof Nord.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice Brno, Hlavní Nádraží   a s příjezdem do stanice München, ZOB.

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Brno, Hlavní Nádraží a nachází se 1.2 km od centra města Brno.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro ukončení této cesty je München, ZOB. Nachází se 1.2 km od centra města Mnichov.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Flixbus nebo RegioJet, pro cestování mezi městy Brno a Mnichov najdete na Omio.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 5 autobusových spojů denně z města Brno do města Mnichov. Je možné, že autobusové jízdní řády se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
Z města Brno do destinace Mnichov odjíždí první autobus v 5: 30. Poslední autobus mezi městy Brno – Mnichov odjíždí v 22: 45. Na stránkách Omio najdete aktuální informace a autobusové jízdní řády pro trasu Brno – Mnichov a vy si tak můžete zarezervovat autobusové jízdenky, které vám nejvíce vyhovují.
Omio vám pomůže najít a koupit autobusové jízdenky z města Brno do města Mnichov rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Vaše cesta autobusem tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Brno a Mnichov autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Brno do města Mnichov a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk