Autobus z Brno do Lvov

st 17. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Lvov

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Infobus
21:0013h30
Brno
10:30Lvov
601 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
19:5013h20
Brno
09:10Lvov
780 1Jednosměrná
0 přestupů
Infobus
15:0014h30
Brno
05:30Lvov
801 1Jednosměrná
0 přestupů
Euroticket
15:2514h05
Brno
05:30Lvov
802 1Jednosměrná
0 přestupů
Infobus
15:1011h25
Brno
02:35Lvov
860 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Brno – Lvov

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
Infobus
15:1011h25
Brno
02:35Lvov
0 přestupů přímý spoj
Infobus
16:0013h10
Brno
05:10Lvov
0 přestupů přímý spoj
Infobus
15:0014h30
Brno
05:30Lvov
0 přestupů přímý spoj
FlixBus
19:5013h20
Brno
09:10Lvov
0 přestupů přímý spoj
Infobus
21:0013h30
Brno
10:30Lvov
0 přestupů přímý spoj
Euroticket
15:2514h05
Brno
05:30Lvov
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Lvov

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

11 h 25 min

Průměr

13 h 20 min

autobusy/autobusů denně

6

Vzdálenost

540 km

6 z 6 autobusů, které každý den jezdí na trase Brno – Lvov, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Infobus
15:1011h25
Brno
02:35Lvov
860 1Jednosměrná
0 přestupů
Infobus
16:0013h10
Brno
05:10Lvov
919 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
19:5013h20
Brno
09:10Lvov
780 1Jednosměrná
0 přestupů
Infobus
21:0013h30
Brno
10:30Lvov
601 1Jednosměrná
0 přestupů
Euroticket
15:2514h05
Brno
05:30Lvov
802 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Lvov

distanceVzdálenost539 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem9 hod 50 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky828 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciEuroticket, Infobus, FlixBus, DMD Group, NIKOLO s. R. O. Autolux, Agat, Sindbad nebo Ttbus

Na trase Brno – Lvov v délce 539 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Euroticket, Infobus, FlixBus, DMD Group, NIKOLO s. R. O. Autolux, Agat, Sindbad nebo Ttbus. Cesta v průměru trvá 9 hod 50 min. Počet spojů za den: 1 autobusový spoj. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 828 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 601 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a cestu končí příjezdem na: Lviv, Lviv Holovnýy (Львів, Льві́в-Головни́й).

Autobusoví dopravci: Autobusy Brno - Lvov

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy z města Brno do města Lvov s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 538 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit autobusový jízdní řád a vybrat ty správné pro vaši trasu.

FlixBus je jednou z největších evropských nízkonákladových společností provozující autobusovou dopravu. Společnost byla založena v Německu a nabízí dálkové autobusové služby v Evropě a také v USA. FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných trasách po celé Evropě. Mezi standardní vybavení autobusů FlixBus patří bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku během dlouhých cest, větší prostor pro nohy, zavazadlový prostor a samozřejmostí jsou toalety. Na palubě si dokonce můžete zakoupit občerstvení a nápoje. FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze typ jízdenky Standard, který umožňuje jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Na další zavazadla se vztahují další poplatky, stejně tak pokud si chcete vybrat konkrétní sedadlo, například místo u stolu nebo panoramatické sedadlo s výhledem.

Autobusy Brno – Lvov

Z moravského Brna do ukrajinského Lvova vede cesta dlouhá více než šest set kilometrů. Nejrychlejší autobus na trase je schopen tuto vzdálenost překonat za necelých jedenáct hodin. Každý den je na výběr ze třiceti různých jízdenek od několika dopravních společností. První autobusy Brno Lvov odjíždí z Brna už několik hodin po půlnoci. Cesta vede většinou přes Polsko.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Brno – Lvov?

Autobusy z Brna do Lvova vypravuje hned několik dopravních společností. Všechny nabízí jízdu bez přestupu. Odlišnosti v jednotlivých nabídkách jsou zejména v místě nástupní a výstupní stanice. Autobusy odjíždějí zpravidla z nádraží Brno Zvonařka. Výstupní stanicí je buď autobusové nebo vlakové nádraží ve Lvově.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Brno – Lvov?

Trasa z Brna do Lvova dlouhá šest set kilometrů se dá zdolat nejrychlejším autobusem za deset a půl hodiny. Na trase jsou však i pomalejší spoje. Nejdelší denní linka je schopna dopravit cestující do Lvova za zhruba dvanáct hodin. Pokud si cestující vybere noční spoj, stráví na trase až osmnáct hodin. Příkladem je odjezd z Brna po třetí hodině ráno s příjezdem do Lvova mezi šestou a sedmou ráno.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Brno – Lvov?

Každý den je k dispozici až padesát různých spojení autobusy Brno Lvov. Ve stejný čas odjíždí z Brna často hned několik autobusů. První autobusy odjíždí těsně před druhou hodinou ráno. Poslední autobusy jsou vypravovány před půlnocí. Díky vysoké frekvenci odjezdů mohou cestující z Brna do Lvova vybírat z až tří set spojení každý týden.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Brno – Lvov?

Odjezd z nádraží: Cestující z Brna do Lvova by se měli při odjezdu dostavit na autobusové nádraží Brno Zvonařka. Jedná se o nádraží umístěné na jižním okraji brněnského centra. Na nádraží je dostupná WiFi. Přímo v areálu a v okolí je také mnoho možností se najíst nebo posedět u kávy. Na nádraží zastavuje několik linek autobusů městské hromadné dopravy.

Příjezd na nádraží: Ve Lvově staví autobus na několika různých místech. Prvním je autobusové nádraží, druhým je vlaková stanice. Třetí alternativou je autobusová stanice Striyskyi. Poslední jmenovaná zastávka je na jižním okraji města. Do centra odtud mohou cestující pokračovat autobusem hromadné dopravy. Hlavní autobusová a vlaková stanice ve Lvově jsou jen kousek od sebe. Leží na východním okraji města. Samotné nádraží je umístěno v historické budově. Před budovou staví tramvaj.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Lvov

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Brno – Lvov. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Lvov, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Brno do Lvov mohou začínat již od 601 Kč (22 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Brno do Lvov je 828 Kč (31 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty autobusem z Brno do Lvov je 9 hod 50 min   na 539 km dlouhé journey, s přibližně 1 autobusový spoj spoji denně. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích.
Nejranější autobus z Brno do Lvov odjíždí v 15: 00.
Poslední autobus z Brno do Lvov odjíždí v 22: 59.
1 autobusový spoj krát denně z Brno do Lvov, které vyžadují minimálně jednu změnu s Euroticket, Infobus, FlixBus, DMD Group, NIKOLO s. R. O. Autolux, Agat, Sindbad nebo Ttbus. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Vezměte autobus z Brno do Lvov s Euroticket, Infobus, FlixBus, DMD Group, NIKOLO s. R. O. Autolux, Agat, Sindbad nebo Ttbus. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci pro journey Brno - Lvov, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Při odjezdu z Brno máte různé možnosti začít svou autobusové nádraží cestu včetně Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), Brno, Letiště Brno-Tuřany a Brno, ÚAN Zvonařka. Při příjezdu do Lvov můžete ukončit svou trip v autobusové zastávky jako Lviv, Lviv Holovnýy (Львів, Льві́в-Головни́й), Lviv, Striyska 109 (Львів, Стрийська 109) a Lviv, Lviv Glavny (Львів, Льві́в-Головни́й).

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží), která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Lviv, Lviv Holovnýy (Львів, Льві́в-Головни́й), která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Brno do Lvov autobusem je říjen.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Brno - Lvov, včetně cesty vlak nebo autobus.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk