Autobus z Brno do Dnipro

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Dnipro

distanceVzdálenost1344 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem26 hod 10 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 801 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciAgat nebo Infobus

Na trase Brno – Dnipro v délce 1344 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Agat nebo Infobus. Cesta v průměru trvá 26 hod 10 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 801 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 733 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Dnipro, Avtovokzal (Дніпро, Автовокзал).

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Dnipro

Tipy pro cestovatele: Do města Dnipro můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Dnipro mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Brno do města Dnipro pořídíte od 1 733 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Výhodné jízdné autobusem z města Brno do města Dnipro vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 801 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Pokud chcete jet autobusem, Dnipro je od města Brno přibližně 1344 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Cesta autobusem z města Brno do města Dnipro trvá v průměru 26 hod 10 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Brno máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Brno, Hlavní Nádraží, Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a Brno, Ústřední hřbitov. Po příjezdu do Dnipro, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Dnipro, Avtovokzal (Дніпро, Автовокзал), Dnipro, TSUM (Дніпро, ЦУМ) a Dnipro, Korolevy Yelyzavety II - Torh. Tsentr " MOST-City" (Дніпро, Королеви Єлизавети ІІ - Торг. центр " МОСТ-сіті" ).

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Brno, Hlavní Nádraží   do stanice Dnipro, Avtovokzal (Дніпро, Автовокзал)  

Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Brno, Hlavní Nádraží, jež je od centra města vzdáleno 1.2 km.

Dnipro, Avtovokzal (Дніпро, Автовокзал) je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Dnipro. Je vzdálená 1.2 km od centra města.

Autobusoví dopravci jezdící z Brno do Dnipro, jsou například: Agat nebo Infobus.
Ano. Omio vám zpáteční autobusovou jízdenku z města Brno do města Dnipro vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Cestovat z města Brno do města Dnipro bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své autobusové jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Brno do města Dnipro.

Autobusy Brno – Dnipro, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk