POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
234 RegioJet a.s.
387 STUDENT AGENCY k.s.
st
19. 1.
234 RegioJet a.s.
387 STUDENT AGENCY k.s.
čt
20. 1.
234 RegioJet a.s.
387 STUDENT AGENCY k.s.

21. 1.
309 RegioJet a.s.
363 Flixbus
so
22. 1.
234 RegioJet a.s.
387 STUDENT AGENCY k.s.
ne
23. 1.
234 RegioJet a.s.
346 Flixbus
po
24. 1.
234 RegioJet a.s.
387 STUDENT AGENCY k.s.
út
25. 1.
234 RegioJet a.s.
387 STUDENT AGENCY k.s.
st
26. 1.
234 RegioJet a.s.
387 STUDENT AGENCY k.s.
čt
27. 1.
234 RegioJet a.s.
387 STUDENT AGENCY k.s.

28. 1.
309 RegioJet a.s.
467 Flixbus
so
29. 1.
234 RegioJet a.s.
311 Flixbus
ne
30. 1.
234 RegioJet a.s.
335 Flixbus
po
31. 1.
234 RegioJet a.s.
387 STUDENT AGENCY k.s.
út
1. 2.
234 RegioJet a.s.
311 Flixbus
st
2. 2.
234 RegioJet a.s.
335 STUDENT AGENCY k.s.
čt
3. 2.
234 RegioJet a.s.
335 STUDENT AGENCY k.s.

4. 2.
309 RegioJet a.s.
335 STUDENT AGENCY k.s.
so
5. 2.
234 RegioJet a.s.
311 Flixbus
ne
6. 2.
234 RegioJet a.s.
335 STUDENT AGENCY k.s.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Autobusy Brno – Budapešť

Budapešť je vyhlášenou turistickou destinací s nádherným historickým centrem a hradem, který se tyčí nad Dunajem. Město má výhodnou polohu, která nahrává turistům k tomu, aby odsud pokračovali do dalších evropských měst. Nejčastěji lidé návštěvu Budapešti spojují s návštěvou Vídně. Mezi Budapeští a Brnem je velmi dobře etablovaná autobusová doprava. Autobusy Brno Budapešť vyjíždějí až čtyřicetkrát denně. Různí dopravci si pro svoje autobusy vybírají různá odjezdová stanoviště. Také nádraží, na která přijíždějí autobusy v Budapešti, se mohou pro jednotlivé spoje lišit.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Brno – Budapešť?

Na trase z Brna do Budepešti pravidelně jezdí kolem pěti dopravců. Jednotlivé nabídky se mohou výrazně lišit. Za prvé je potřeba zvážit, zda je pro cestující schůdná cesta s naplánovaným přestupem, či vyžadují expresní spoj bez přestupu. Díky široké nabídce jízdenek Brno – Budapešť není problém najít autobus s odjezdem téměř v kteroukoliv denní dobu. A to včetně brzkých ranních hodin a pozdních večerních odjezdů. Dopravci vysílají autobusy Brno Budapešť stejně pravidelně ve všední den i o víkendu.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Brno – Budapešť?

Z Brna do Budapešti je to vzdušnou čarou asi pět set kilometrů. Autobusy zvládnou tuto trasu ujet už za něco málo přes čtyři hodiny. To samozřejmě platí v případě přímého spoje bez přestupů. V některých přímých autobusech Brno – Budapešť můžete ovšem strávit i šest hodin. Spojům s jedním přestupem trvá cesta ještě o hodinu déle. Přestupním místem je zpravidla Vídeň.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Brno – Budapešť?

Ve všední dny je vždy v nabídce minimálně dvacet spojů na trase. O víkendu je nabídka jízdenek ještě o něco vyšší. První autobusy Brno Budapešť vyrážejí už asi hodinu a půl po půlnoci. Poslední spoje opouštějí Brno před osmou hodinou večer. Mezi jednotlivými autobusy je často prodleva pouze v řádu minut. Proto se cestující nemusí bát, že by nenašli vhodný spoj pro svoji již naplánovanou cestu.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Brno – Budapešť?

Odjezd z nádraží:Autobusy na trase Brno Budapešť odjíždějí hned z několika brněnských stanovišť. Vše závisí na konkrétním dopravci a detailech, uvedených na jízdence. Nejčastěji autobusy odjíždí z autobusového nádraží Brno Zvonařka. Toto nádraží má příhodnou polohu v centru města. Dopravit se na něj dá snadno tramvají nebo autobusem městské hromadné dopravy. Náměstí a centrum města se nachází jen několik minut chůze od nádraží. V okolí nádraží jsou restaurace a obchody s potravinami. Další možností, odkud autobusy do Budapešti odjíždí, je zastávka U Hotelu Grand. Tato zastávka je nedaleko nádraží Brno Zvonařka. Cestující mohou opět přestoupit na tramvaj nebo městský autobus.

Příjezd na nádraží:Cílovou destinací autobusů Brno – Budapešť může být zastávka Konyves Kalman krt. Jedná se o zastávku přímo v centru města. K řece Dunaj je to odsud jen pár kroků. V celém okolí je spousta restaurací a kaváren, kde si můžou cestující odpočinout, než vyrazí na průzkum města. Na druhé straně řeky se nachází nádraží Szent Gellert. Na tomto nádraží také často staví některé autobusy na této trase. Jedná se o kombinaci vlakového a autobusového nádraží. Přímo v budově nádraží jsou k dispozici obchůdky a občerstvení pro cestující. Poblíž této zastávky se nachází také velké nádraží Kelenfold.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Budapešť

Do města Budapešť můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Budapešť mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levně můžu cestovat z města Brno do města Brno autobusem?

Low cost autobusový jízdenka z města Brno do města Budapešť je levná, již od 346 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější autobusový jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.

Jak najdu nízké ceny jízdenek autobusem z města Brno do města Budapešť?

Nízké ceny jízdenek autobusem z města Brno do města Budapešť kolem 377 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.

Jaká je vzdálenost z města Brno do města Budapešť autobusem?

Z města Brno do města Budapešť je to autobusem kolem 260 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.

Jak dlouho trvá cesta autobusem z města Brno do města Budapešť?

Dojezdová doba autobusem z města Brno do města Budapešť je v průměru 4 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Se kterým je nejlepší cesta autobusem z Brno do Budapešť?

Jízdní řády z Brno do Budapešť vám Omio vyhledá jako RegioJet, Flixbus, Eurolines Switzerland, Eurolines Germany, Eurolines France, Group, PP Shepa V. V. Infobus nebo Metro Plus.

Jak získám výhodné jízdenky autobusem z města Brno do města Budapešť?

Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky autobusem z města Brno do města Budapešť rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Když přijedu autobusem z Brno do Budapešť, kam ještě můžu jít v blízkosti Budapešť?

Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Budapešť autobusem, jezdí také často na místa jako Vídeň, Praha nebo Bratislava. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Budapešť a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.

Jak se dostanu z města Brno do města Budapešť, když nemám auto? Můžu jet autobusem?

Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Brno do města Budapešť bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Brno
Budapešť
Brno
Vybavení