Autobus z Brno do Bratislava

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Bratislava

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

196

Průměr

196

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
01:30Brno, Benešova1h45 03:15Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
0 přestupů
196 1Jednosměrná
Nejlevnější
12:00Brno, Benešova1h45 13:45Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
0 přestupů
196 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Brno – Bratislava

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
01:30Brno, Benešova1h45 03:15Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
0 přestupů
03:00Brno1h30 04:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
0 přestupů
05:40Brno, Benešova4h40 10:20Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
1 přestup
12:00Brno, Benešova1h45 13:45Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
0 přestupů
13:40Brno, Benešova4h40 18:20Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
1 přestup
17:40Brno, Benešova4h40 22:20Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
1 přestup
20:40Brno, Benešova3h40 00:20Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Bratislava

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

1 h 30 min

Průměr

1 h 30 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

122 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Brno – Bratislava, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
03:00Brno1h30 04:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy
0 přestupů
602 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Bratislava

distanceVzdálenost122 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem1 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky209 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciDMD Group, Union Ivkoni International, Infobus, SAD Humenné, ČSAD Tišnov, Group, Eurolines France, Korona Travel, NIKOLO s. R. O. SAD Lučenec, RACIC, Flixbus, Eurolines Switzerland, STUDENT AGENCY k. S. RegioJet, A-Express, Turancar nebo Omega Group

Na trase Brno – Bratislava v délce 122 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například DMD Group, Union Ivkoni International, Infobus, SAD Humenné, ČSAD Tišnov, Group, Eurolines France, Korona Travel, NIKOLO s. R. O. SAD Lučenec, RACIC, Flixbus, Eurolines Switzerland, STUDENT AGENCY k. S. RegioJet, A-Express, Turancar nebo Omega Group. Cesta v průměru trvá 1 hod 45 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 209 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 149 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Bratislava, Most SNP.

Autobusoví dopravci: Brno - Bratislava

Za nízké ceny začínající na 149 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Brno a Bratislava s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální autobusový jízdní řád a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

Student Agency
FlixBus

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Brno a Bratislava: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Student Agency je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat z města Brno do města Bratislava. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Brno do města Bratislava. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy Student Agency a také odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 122 km dlouhou cestu autobusem Student Agency. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Brno do města Bratislava se společností Student Agency k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

FlixBus je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat z města Brno do města Bratislava. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Brno do města Bratislava. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy FlixBus a také autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 122 km dlouhou cestu autobusem FlixBus. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Brno a Bratislava se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Autobusy Brno – Bratislava

Brno a Bratislava představují dvě důležité evropské metropole, a zároveň oblíbené turistické destinace. Mezi oběma městy jezdí mimo jiné i mezinárodní autobusové linky. Autobusem se do Bratislavy dostaneme snadno, rychle a levně. Autobusy Brno – Bratislava vyjíždí na trasu poměrně často. O víkendu dokonce až 15x denně. Nejrychlejší spoj zvládne ujet vzdálenost přibližně 120 km mezi oběma městy za 1 hodinu 30 minut. Všechny spoje na trase jsou přímé.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Brno – Bratislava?

Na trase Brno – Bratislava operuje vícero společností. Nejvíce spojů v průběhu celého dne nabídne Regiojet, ČSAD Tišnov nebo Eurolines. První jmenovaná společnost zajištuje denně nejvíce linek.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Brno – Bratislava?

Autobusy Brno - Bratislava je možno využít několikrát denně během celého dne. Linky totiž jezdí v krátkých časových intervalech téměř každou hodinu. Jedná se o přímé spoje bez nutnosti přestupu na trase. Nejrychlejší přímá linka nás do cílové destinace zaveze za 1 hodinu 30 minut, nejdéle cesta potrvá 1 hodinu 55 minut.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Brno – Bratislava?

Autobusy Brno Bratislava jsou velmi frekventované. Nejvíce linek je zajištěno v pátek a sobotu, a to, až 15. Autobusové spoje jezdí směr Bratislava ráno, odpoledne, večer i v noci. Týdně se +B2:B36do Bratislavy svezeme zhruba 100x, měsíčně dokonce až 400x. První ranní spoj vyjíždí z Brna v 5:30, poslední v 11 večer. K dispozici je také noční spoj, který operuje 30 minut po půlnoci.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Brno – Bratislava?

Odjezd z nádraží: Autobusy vyjíždí z ÚAN Zvonařka, případně z atobuového nádraží u hotelu Grand. Nádraží Zvonařka je hlavním autobusovým nádražím ve městě. Nachází se jen 500 metrů od hlavního železničního nádraží v Bratislavě. Hned naproti najdeme starší autobusové nádraží u hotelu Grand. Jsou zde odbavovány jak vnitrostátní, tak mezinárodní linky. Nádraží je standardně vybaveno čekárnou, toaletami, směnárnou, úschovnou zavazadel nebo restauracemi.

Příjezd na nádraží: Spoje z Prahy a Brna přijíždí v Bratislavě na hlavní autobusové nádraží Mlýnské Nivy. Toto nádraží prochází již několik let důkladnou přestavbou. Cestující se tak mají na co těšit. A nepůjde jen o supermoderní vzhled, ale i rozšíření služeb. Toto autobusové nádraží se nachází asi 10 minut pěšky od historického centra Bratislavy. Do vzdálenějších koutů Bratislavy se svezeme městskými autobusy. Nejbližší tramvajová zastávka je vzdálena přibližně 10 minut chůze od nádraží.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Bratislava

Tipy pro cestovatele: Do města Bratislava můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Bratislava mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Brno do města Bratislava mohou stát již 149 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné autobusové jízdenky z města Brno do města Bratislava.
Cena autobusové jízdenky z města Brno do města Bratislava se pohybuje kolem 209 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější autobusové jízdenky.
Z města Brno do města Bratislava je vzdálenost autobusem asi 122 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Cesta autobusem z města Brno do města Bratislava trvá v průměru 1 hod 45 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Brno máte na vybranou z několika autobusových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Brno, Hlavní Nádraží, Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a Brno, Ústřední hřbitov. Po příjezdu do Bratislava, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových zastávek, jako například: Bratislava, Most SNP, Bratislava, Hlavná stanica a Bratislava, Ivanská cesta (Letisko MR Štefánik).

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Brno, Hlavní Nádraží   do stanice Bratislava, Most SNP  

Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Brno, Hlavní Nádraží, jež je od centra města vzdáleno 1.2 km.

Bratislava, Most SNP je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Bratislava. Je vzdálená 1.2 km od centra města.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například DMD Group, Union Ivkoni International, Infobus, SAD Humenné, ČSAD Tišnov, Group, Eurolines France, Korona Travel, NIKOLO s. R. O. SAD Lučenec, RACIC, Flixbus, Eurolines Switzerland, STUDENT AGENCY k. S. RegioJet, A-Express, Turancar nebo Omega Group, pro cestování mezi městy Brno a Bratislava najdete na Omio.
Přímý spoj Brno – Bratislava poskytuje například Flixbus, SAD Humenné, NIKOLO s. R. O. A-Express, Turancar, DMD Group, STUDENT AGENCY k. S. Nebo Ams_symcera. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Brno – Bratislava levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Na trase Brno – Bratislava odjíždí první ranní autobus v 18: 40. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Brno v 18: 40. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a autobusové jízdní řády pro cestování z města Brno do města Bratislava.
Výhodné autobusové jízdenky z města Brno do města Bratislava můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Omio se o rezervaci levných autobusů postará za vás. Pro cestu do města Bratislava z města Brno auto nepotřebujete. Podívejte se na Omio pro nejlepší dostupná spojení autobusem z města Brno do města Bratislava a kupte si levné autobusové jízdenky ještě dnes!

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk