Autobus z Brno do Berlín

Nejlevnější autobusy z místa Brno do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

577

Průměr

744

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
22:00Brno, Benešova13h00 11:00Berlín
1 přestup
577 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
07:00Brno, Benešova8h00 15:00Berlín
1 přestup
728 1Jednosměrná
09:00Brno, Benešova8h00 17:00Berlín
1 přestup
804 1Jednosměrná
12:00Brno, Benešova8h00 20:00Berlín
1 přestup
804 1Jednosměrná
05:00Brno, Benešova8h00 13:00Berlín
1 přestup
804 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Brno – Berlín

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
05:00Brno, Benešova8h00 13:00Berlín
1 přestup
07:00Brno, Benešova8h00 15:00Berlín
1 přestup
09:00Brno, Benešova8h00 17:00Berlín
1 přestup
12:00Brno, Benešova8h00 20:00Berlín
1 přestup
22:00Brno, Benešova13h00 11:00Berlín
1 přestup

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Brno do místa Berlín

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

8 h

Průměr

9 h

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

433 km

Najít na trase Brno–Berlín spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

07:00Brno, Benešova8h00 15:00Berlín
1 přestup
728 1Jednosměrná
09:00Brno, Benešova8h00 17:00Berlín
1 přestup
804 1Jednosměrná
12:00Brno, Benešova8h00 20:00Berlín
1 přestup
804 1Jednosměrná
05:00Brno, Benešova8h00 13:00Berlín
1 přestup
804 1Jednosměrná
22:00Brno, Benešova13h00 11:00Berlín
1 přestup
577 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Brno – Berlín

distanceVzdálenost432 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem8 hod
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky599 Kč
frequencyPočet spojů autobusem11 denně
changesPřímé autobusyAno, 11 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciRACIC, BlaBlaCar, Union Ivkoni International, ArdaTur, Eurolines Switzerland, comati, Infobus, RegioJet, Flixbus, Eurolines Germany, Arda Tur nebo STUDENT AGENCY k. S.

Na trase Brno – Berlín v délce 432 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například RACIC, BlaBlaCar, Union Ivkoni International, ArdaTur, Eurolines Switzerland, comati, Infobus, RegioJet, Flixbus, Eurolines Germany, Arda Tur nebo STUDENT AGENCY k. S. Cesta v průměru trvá 8 hod. Počet spojů k dispozici: 11 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 599 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 577 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Brno, Hlavní Nádraží a cestu končí příjezdem na: Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof.

Autobusové společnosti: Autobusy Brno - Berlín

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy z města Brno do města Berlín s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 577 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit odjezdy autobusů' a vybrat ty správné pro vaši trasu.

Student Agency
FlixBus

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Brno a Berlín: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Plánujete cestovat mezi městy Brno a Berlín? A co třeba autobusem Student Agency? Omio Vám vyhledá a zobrazí odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Brno - Berlín autobusy Student Agency. Města Brno a Berlín dělí vzdálenost 432 ` km. Pokud pro hledání levných autobusů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase z města Brno do města Berlín k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé Student Agency na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Brno do města Berlín autobusem se společností Student Agency beze stresu a starostí.

Student Agency autobusy Brno to Berlín:

  • Průměrná doba cesty: 7 hod 27 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 5 za den

Hledáte nejlepší způsob, jak cestovat autobusem mezi městy Brno a Berlín? Omio Vám pomůže najít nejlepší ceny autobusových jízdenek FlixBus. Na stránkách Omio najdete aktuální autobusový jízdní řád FlixBus, a kompletní informace, které byste před cestou Brno to Berlín autobusem měli znát. Vyberte si na Omio a rezervace online je rychlá a jednoduchá. Pokud budete cestovat autobusem, připravte se na cestu z města Brno do města Berlín dlouhou 432 km. Pokud hledáte z města Brno do města Berlín v aplikaci Omio, nezapomeňte si zkontrolovat, zda jsou pro trasu Brno - Berlín se společností FlixBus k dispozici elektronické. Ty vám ušetří spoustu práce a času, protože je nemusíte ani tisknout, ani je kupovat na místě odjezdu. Jednoduše si je uložíte do mobilu. Ať už sháníte nejlevnější, nejrychlejší nebo třeba první ranní spoj se společností FlixBus, my za vás vyřešíme srovnávání a výběr, a vy si tak můžete cestu Berlín - Brno užít beze stresu. Cestujte autobusem FlixBus s Omio jednoduše a pohodlně.

Autobusy FlixBus na trase Brno - Berlín:

  • Průměrná doba cesty: 7 hod 40 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • FlixBus - počet spojů: 1 za den

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Brno – Berlín

Tipy pro cestovatele: Do města Berlín můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Brno – Berlín mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Brno do města Berlín pořídíte od 577 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena autobusové jízdenky z města Brno do města Berlín se pohybuje kolem 599 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější autobusové jízdenky.
Z města Brno do města Berlín je to autobusem kolem 432 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Doba jízdy autobusem z Brno do Berlín je v průměru 8 hod. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Je několik autobusových zastávek ve městě Brno, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Brno, Hlavní Nádraží, Brno, Benešova - Grandhotel (Hlavní nádraží) a Brno, Ústřední hřbitov. Berlín také nabízí několik různých autobusových zastávek, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, Berlin, Bahnhof Südkreuz a Berlin, Jannowitzbrücke.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusové nádraží Brno, Hlavní Nádraží   a cestu ukončují na Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Brno, Hlavní Nádraží a nachází se 1.2 km od centra města Brno.

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro ukončení této cesty je Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof. Nachází se 1.2 km od centra města Berlín.

Autobusoví dopravci jezdící z Brno do Berlín, jsou například: RACIC, BlaBlaCar, Union Ivkoni International, ArdaTur, Eurolines Switzerland, comati, Infobus, RegioJet, Flixbus, Eurolines Germany, Arda Tur nebo STUDENT AGENCY k. S.
Přímou linku autobusem z města Brno do města Berlín nabízí například Flixbus. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 11 autobusových spojů denně z města Brno do města Berlín. Je možné, že odjezdy autobusů se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
Poslední autobus z města Brno do města Berlín odjíždí odjíždí v 21: 00. První ranní autobus pak můžete chytit ve městě Brno v 21: 00 a cestovat tak do města Berlín. Všechny odjezdy autobusů pro trasu Brno – Berlín najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Brno do města Berlín rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Brno do města Berlín bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk