Autobus z Bratislava do Praha

Nejlevnější autobusy z místa Bratislava do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejlevnější

520

Průměr

520

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

08:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy8h00 16:30Praha, ÚAN Florenc
1 přestup
520 1Jednosměrná
14:15Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy4h15 18:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
520 1Jednosměrná
17:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy7h00 00:30Praha, ÚAN Florenc
1 přestup
520 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Bratislava – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 9. srpna).
08:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy8h00 16:30Praha, ÚAN Florenc
1 přestup
14:15Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy4h15 18:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
17:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy7h00 00:30Praha, ÚAN Florenc
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
09. 8.
st
10. 8.
čt
11. 8.

12. 8.
so
13. 8.
ne
14. 8.
po
15. 8.
út
16. 8.
st
17. 8.
čt
18. 8.

19. 8.
so
20. 8.
ne
21. 8.
po
22. 8.
út
23. 8.
st
24. 8.
čt
25. 8.

26. 8.
so
27. 8.
ne
28. 8.
po
29. 8.

Nejrychlejší autobusy z místa Bratislava do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 09. 8..

Nejrychlejší cesta

4 h 15 min

Průměr

6 h 25 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

291 km

1 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Bratislava – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
14:15Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy4h15 18:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
520 1Jednosměrná
17:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy7h00 00:30Praha, ÚAN Florenc
1 přestup
520 1Jednosměrná
08:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy8h00 16:30Praha, ÚAN Florenc
1 přestup
520 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Autobusy Bratislava – Praha

Autobusová doprava mezi Bratislavou a Prahou je velmi oblíbená a vytížená. Lidé jezdí do Prahy za prací, za studiem nebo jen tak odpočinout si. Autobusy Bratislava Praha jsou vypravovány téměř nepřetržitě v průběhu celého týdne. Města jsou od sebe vzdálená asi tři sta kilometrů vzdušnou čarou. Nejrychlejší autobusy Bratislava – Praha zvládnou celou trasu ujet už za čtyři hodiny. V nabídce autobusových dopravců jsou jízdenky s přestupem i expresní jízdenky bez přestupu.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Bratislava – Praha?

Pravidelné spojení mezi Bratislavou a Prahou nabízí asi pět soukromých autobusových dopravců. Cestující si mohou koupit jízdenku přesně podle svých požadavků. Nabídka je široká. K dispozici jsou spoje s různou dobou, kterou cestující stráví v autobuse. Liší se taky přesná stanoviště odjezdu autobusů.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Bratislava – Praha?

Vzdálenost necelých tří set padesáti kilometrů, z nichž většina vede po dálnici, jsou nejrychlejší autobusy schopné ujet za bezmála čtyři hodiny. Jedná se o spojení, u kterého není potřeba přestupovat. Spojení s jedním přestupem stráví na cestě o jednu až dvě hodiny déle. Přestupním místem je zpravidla Vídeň. K dispozici je i několik nočních linek, vypravovaných každý den.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Bratislava – Praha?

Dopravci nabízí jízdenky na autobusy Bratislava Praha s odjezdem prakticky kdykoliv během dne. Nezáleží na tom, zda je víkend nebo pracovní den. V průměru je za jeden den z Bratislavy vypraveno asi padesát autobusů, které mají za svůj cíl Prahu. Brzy ráno odjíždějí autobusy z Bratislavy už po šesté hodině. Poslední cestující odjíždí z Bratislavy před desátou hodinou večer.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Bratislava – Praha?

Odjezd z nádraží:Přesné místo odjezdu autobusu Bratislava – Praha se může u jednotlivých dopravců lišit. I stejní dopravci nabízí různá odjezdová místa během jednoho dne. Nejčastěji autobusy odjíždí ze stanoviště Bratislava Einsteinova. To je autobusové nádraží v západní části města. K řece Dunaj je to odsud jen pár set metrů. Poblíž je také vlakové nádraží. Přímo na stanovišti Einsteinova jsou obchůdky, občerstvení a třeba i bankomat. Druhou alternativou je odjezdové stanoviště Bratislava Nový Most. Toto stanoviště se nachází na východním břehu Dunaje. Je přímo v centru města na dosah historického jádra. Často také autobusy Bratislava Praha odjíždí z nádraží Mlýnské nivy.

Příjezd na nádraží:Cílovou stanicí pro autobusy přijíždějící z Bratislavy je nejčastěji autobusové nádraží Praha Florenc. Areál je plně připraven na všechny potřeby cestujících. Jsou zde restaurace i obchod s potravinami. Cestující se po příjezdu mohou připojit na bezplatnou Wi-Fi. Několik desítek metrů od nádraží se nachází stanice metra, kde se kříží linky B a C. Také je zde možnost přestoupit na tramvaj nebo autobus městské hromadné dopravy. Dále autobusy přijíždějí také na hlavní vlakové nádraží. To je nedaleko autobusového nádraží a poskytnutým komfortem je plně srovnatelné. Některé autobusy staví také na stanici Praha Roztyly, ležící přímo na stejnojmenné stanici metra.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Bratislava – Praha

Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Bratislava – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Autobusový jízdenky z města Bratislava do města Praha mohou stát již 402 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Bratislava do města Praha.
Výhodné jízdné autobusem z města Bratislava do města Praha vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 435 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Pokud chcete jet autobusem, Praha je od města Bratislava daleko přibližně 291 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Dojezdová doba autobusem z města Bratislava do města Praha je v průměru 4 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
, který jezdí z Bratislava do Praha, je například Adotech, Eurolines France, Flixbus, A-Express, Turancar, Eurolines Switzerland, SAD Lučenec, Group, Yatsiv, Union Ivkoni International, RegioJet, DMD Group, Infobus nebo STUDENT AGENCY k. S.
Přímý spoj Bratislava – Praha poskytuje například Turancar nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete vyhovující spojení, Omio vám pomůže najít jiný spoj Bratislava – Praha levně. Díky aplikaci Omio si navíc můžete všechny jízdenky uložit na jednom místě.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku autobusem z města Bratislava do města Praha rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Praha autobusem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Pokud chcete objevovat Berlín, Vídeň nebo Budapešť z Praha, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Bratislava do města Praha bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk