POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
19. 1.
308 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
čt
20. 1.
308 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.

21. 1.
396 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
so
22. 1.
308 RegioJet a.s.
328 Flixbus
ne
23. 1.
337 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
po
24. 1.
337 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
út
25. 1.
308 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
st
26. 1.
308 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
čt
27. 1.
308 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.

28. 1.
396 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
so
29. 1.
308 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
ne
30. 1.
337 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
po
31. 1.
337 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
út
1. 2.
308 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
st
2. 2.
308 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
čt
3. 2.
308 RegioJet a.s.
310 Flixbus

4. 2.
396 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
so
5. 2.
308 RegioJet a.s.
310 Flixbus
ne
6. 2.
337 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.
po
7. 2.
337 RegioJet a.s.
360 STUDENT AGENCY k.s.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Autobusy Bratislava – Praha

Autobusová doprava mezi Bratislavou a Prahou je velmi oblíbená a vytížená. Lidé jezdí do Prahy za prací, za studiem nebo jen tak odpočinout si. Autobusy Bratislava Praha jsou vypravovány téměř nepřetržitě v průběhu celého týdne. Města jsou od sebe vzdálená asi tři sta kilometrů vzdušnou čarou. Nejrychlejší autobusy Bratislava – Praha zvládnou celou trasu ujet už za čtyři hodiny. V nabídce autobusových dopravců jsou jízdenky s přestupem i expresní jízdenky bez přestupu.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Bratislava – Praha?

Pravidelné spojení mezi Bratislavou a Prahou nabízí asi pět soukromých autobusových dopravců. Cestující si mohou koupit jízdenku přesně podle svých požadavků. Nabídka je široká. K dispozici jsou spoje s různou dobou, kterou cestující stráví v autobuse. Liší se taky přesná stanoviště odjezdu autobusů.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Bratislava – Praha?

Vzdálenost necelých tří set padesáti kilometrů, z nichž většina vede po dálnici, jsou nejrychlejší autobusy schopné ujet za bezmála čtyři hodiny. Jedná se o spojení, u kterého není potřeba přestupovat. Spojení s jedním přestupem stráví na cestě o jednu až dvě hodiny déle. Přestupním místem je zpravidla Vídeň. K dispozici je i několik nočních linek, vypravovaných každý den.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Bratislava – Praha?

Dopravci nabízí jízdenky na autobusy Bratislava Praha s odjezdem prakticky kdykoliv během dne. Nezáleží na tom, zda je víkend nebo pracovní den. V průměru je za jeden den z Bratislavy vypraveno asi padesát autobusů, které mají za svůj cíl Prahu. Brzy ráno odjíždějí autobusy z Bratislavy už po šesté hodině. Poslední cestující odjíždí z Bratislavy před desátou hodinou večer.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Bratislava – Praha?

Odjezd z nádraží:Přesné místo odjezdu autobusu Bratislava – Praha se může u jednotlivých dopravců lišit. I stejní dopravci nabízí různá odjezdová místa během jednoho dne. Nejčastěji autobusy odjíždí ze stanoviště Bratislava Einsteinova. To je autobusové nádraží v západní části města. K řece Dunaj je to odsud jen pár set metrů. Poblíž je také vlakové nádraží. Přímo na stanovišti Einsteinova jsou obchůdky, občerstvení a třeba i bankomat. Druhou alternativou je odjezdové stanoviště Bratislava Nový Most. Toto stanoviště se nachází na východním břehu Dunaje. Je přímo v centru města na dosah historického jádra. Často také autobusy Bratislava Praha odjíždí z nádraží Mlýnské nivy.

Příjezd na nádraží:Cílovou stanicí pro autobusy přijíždějící z Bratislavy je nejčastěji autobusové nádraží Praha Florenc. Areál je plně připraven na všechny potřeby cestujících. Jsou zde restaurace i obchod s potravinami. Cestující se po příjezdu mohou připojit na bezplatnou Wi-Fi. Několik desítek metrů od nádraží se nachází stanice metra, kde se kříží linky B a C. Také je zde možnost přestoupit na tramvaj nebo autobus městské hromadné dopravy. Dále autobusy přijíždějí také na hlavní vlakové nádraží. To je nedaleko autobusového nádraží a poskytnutým komfortem je plně srovnatelné. Některé autobusy staví také na stanici Praha Roztyly, ležící přímo na stejnojmenné stanici metra.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Bratislava – Praha

Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Bratislava – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jaká může být nejlevnější autobusový jízdenka z města Bratislava do města Praha?

Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Bratislava do města Praha pořídíte od 328 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.

Jak dostanu výhodné jízdné autobusem z města Bratislava do města Praha?

Jízdné autobusem z města Bratislava do města Praha může být různé. Pohybuje se kolem 363 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.

Jak daleko je města Praha od města Bratislava, když pojedu autobusem?

Pokud chcete jet autobusem, Praha je od města Bratislava daleko přibližně 291 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.

Jaká je dojezdová doba autobusem z města Bratislava do města Praha?

Autobusem z Bratislava do Praha pojedete v průměru 4 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Který jezdí z Bratislava do Praha?

, který jezdí z Bratislava do Praha, je například RegioJet, Flixbus, Eurolines Switzerland, SAD Lučenec, Turancar, Eurolines France, Infobus, Eurolines Germany, Leo Express, SAD Zvolen nebo Adotech.

Mohu koupit zpáteční jízdenku autobusem z města Bratislava do města Praha?

Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Bratislava do města Praha vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánujete cestu z města Bratislava do města Praha autobusem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Praha, které můžete navštívit.

Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat autobusem do Praha často také jezdí do Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Praha a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Jak se dostanu z města Bratislava do města Praha, když nemám auto? Můžu jet autobusem?

Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Bratislava a Praha autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Bratislava do města Praha a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše jízdenky na jedno místo.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení