POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy


24. 9.
517 RegioJet a.s.
430 Flixbus
so
25. 9.
350 RegioJet a.s.
323 Flixbus
ne
26. 9.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.
po
27. 9.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.
út
28. 9.
320 RegioJet a.s.
484 STUDENT AGENCY k.s.
st
29. 9.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.
čt
30. 9.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.

1. 10.
320 RegioJet a.s.
323 Flixbus
so
2. 10.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.
ne
3. 10.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.
po
4. 10.
320 RegioJet a.s.
Hledej ceny
út
5. 10.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.
st
6. 10.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.
čt
7. 10.
320 RegioJet a.s.
323 Flixbus

8. 10.
320 RegioJet a.s.
323 Flixbus
so
9. 10.
320 RegioJet a.s.
269 Flixbus
ne
10. 10.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.
po
11. 10.
320 RegioJet a.s.
374 STUDENT AGENCY k.s.
út
12. 10.
320 RegioJet a.s.
Hledej ceny
st
13. 10.
320 RegioJet a.s.
269 Flixbus
čt
14. 10.
320 RegioJet a.s.
269 Flixbus

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Autobusy Bratislava – Praha

Autobusová doprava mezi Bratislavou a Prahou je velmi oblíbená a vytížená. Lidé jezdí do Prahy za prací, za studiem nebo jen tak odpočinout si. Autobusy Bratislava Praha jsou vypravovány téměř nepřetržitě v průběhu celého týdne. Města jsou od sebe vzdálená asi tři sta kilometrů vzdušnou čarou. Nejrychlejší autobusy Bratislava – Praha zvládnou celou trasu ujet už za čtyři hodiny. V nabídce autobusových dopravců jsou jízdenky s přestupem i expresní jízdenky bez přestupu.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Bratislava – Praha?

Pravidelné spojení mezi Bratislavou a Prahou nabízí asi pět soukromých autobusových dopravců. Cestující si mohou koupit jízdenku přesně podle svých požadavků. Nabídka je široká. K dispozici jsou spoje s různou dobou, kterou cestující stráví v autobuse. Liší se taky přesná stanoviště odjezdu autobusů.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Bratislava – Praha?

Vzdálenost necelých tří set padesáti kilometrů, z nichž většina vede po dálnici, jsou nejrychlejší autobusy schopné ujet za bezmála čtyři hodiny. Jedná se o spojení, u kterého není potřeba přestupovat. Spojení s jedním přestupem stráví na cestě o jednu až dvě hodiny déle. Přestupním místem je zpravidla Vídeň. K dispozici je i několik nočních linek, vypravovaných každý den.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Bratislava – Praha?

Dopravci nabízí jízdenky na autobusy Bratislava Praha s odjezdem prakticky kdykoliv během dne. Nezáleží na tom, zda je víkend nebo pracovní den. V průměru je za jeden den z Bratislavy vypraveno asi padesát autobusů, které mají za svůj cíl Prahu. Brzy ráno odjíždějí autobusy z Bratislavy už po šesté hodině. Poslední cestující odjíždí z Bratislavy před desátou hodinou večer.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Bratislava – Praha?

Odjezd z nádraží:Přesné místo odjezdu autobusu Bratislava – Praha se může u jednotlivých dopravců lišit. I stejní dopravci nabízí různá odjezdová místa během jednoho dne. Nejčastěji autobusy odjíždí ze stanoviště Bratislava Einsteinova. To je autobusové nádraží v západní části města. K řece Dunaj je to odsud jen pár set metrů. Poblíž je také vlakové nádraží. Přímo na stanovišti Einsteinova jsou obchůdky, občerstvení a třeba i bankomat. Druhou alternativou je odjezdové stanoviště Bratislava Nový Most. Toto stanoviště se nachází na východním břehu Dunaje. Je přímo v centru města na dosah historického jádra. Často také autobusy Bratislava Praha odjíždí z nádraží Mlýnské nivy.

Příjezd na nádraží:Cílovou stanicí pro autobusy přijíždějící z Bratislavy je nejčastěji autobusové nádraží Praha Florenc. Areál je plně připraven na všechny potřeby cestujících. Jsou zde restaurace i obchod s potravinami. Cestující se po příjezdu mohou připojit na bezplatnou Wi-Fi. Několik desítek metrů od nádraží se nachází stanice metra, kde se kříží linky B a C. Také je zde možnost přestoupit na tramvaj nebo autobus městské hromadné dopravy. Dále autobusy přijíždějí také na hlavní vlakové nádraží. To je nedaleko autobusového nádraží a poskytnutým komfortem je plně srovnatelné. Některé autobusy staví také na stanici Praha Roztyly, ležící přímo na stejnojmenné stanici metra.

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Bratislava – Praha
Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Bratislava – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí low cost autobusový jízdenka z města Bratislava do města Praha?
Low cost autobusový jízdenka z města Bratislava do města Praha je levná, již od 323 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější autobusový jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jak najdu nízké ceny jízdenek autobusem z města Bratislava do města Praha?
Nízké ceny jízdenek autobusem z města Bratislava do města Praha kolem 390 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Jaká je vzdálenost z města Bratislava do města Praha autobusem?
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Bratislava do města Praha bude kolem 291 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Jaká je doba jízdy autobusem z města Bratislava do města Praha?
Doba jízdy autobusem z Bratislava do Praha je v průměru 4 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Jaké jsou spoje autobusy z Bratislava do Praha?
Co se týká z Bratislava do Praha, můžete vybírat hned z RegioJet, Flixbus, Eurolines Switzerland, SAD Lučenec, Turancar, Eurolines France, Infobus, Eurolines Germany, Leo Express, SAD Zvolen nebo Adotech. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Jaká je přímá linka autobusem z města Bratislava do města Praha?
Přímý let z města Bratislava do města Praha provozuje například STUDENT AGENCY k. S. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Bratislava do Praha.
Kde najdu levné jízdenky autobusem z města Bratislava do města Praha?
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku autobusem z města Bratislava do města Praha rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Chci jet autobusem z Bratislava do Praha. Jaká další místa blízko Praha stojí za návštěvu?
Vaše cesta autobusem z Bratislava to Praha nemusí končit v Praha. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Praha zahrnují Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Berlín, Vídeň nebo Budapešť s Omio!
Co když nemám auto a chci jet z města Bratislava do města Praha? Můžu jet autobusem?
Z města Bratislava do města Praha můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Bratislava do města Praha. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Praha
Prag, Busbhf. Florenc
Vybavení