Autobus z Bratislava do Krakov

Nejlevnější autobusy z místa Bratislava do místa Krakov

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 11..

Nejlevnější

540

Průměr

540

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
19:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy11h45 07:15Krakow, Dworzec Autobusowy
1 přestup
540 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Bratislava – Krakov

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 28. listopadu).
19:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy11h45 07:15Krakow, Dworzec Autobusowy
1 přestup

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
28. 11.
út
29. 11.
st
30. 11.
čt
01. 12.

02. 12.
so
03. 12.
ne
04. 12.
po
05. 12.
út
06. 12.
st
07. 12.
čt
08. 12.

09. 12.
so
10. 12.
ne
11. 12.
po
12. 12.
út
13. 12.
st
14. 12.
čt
15. 12.

16. 12.
so
17. 12.
ne
18. 12.

Nejrychlejší autobusy z místa Bratislava do místa Krakov

Zobrazují se časy a ceny pro 28. 11..

Nejrychlejší cesta

11 h 45 min

Průměr

11 h 45 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

297 km

Najít na trase Bratislava–Krakov spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

19:30Bratislava, Autobusová stanica Mlynské Nivy11h45 07:15Krakow, Dworzec Autobusowy
1 přestup
540 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Bratislava – Krakov

Tipy pro cestovatele: Do města Krakov můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Bratislava – Krakov mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Autobusový jízdenka z města Bratislava do města Krakov může být nejlevnější od 387 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Cena jízdenky autobusem z města Bratislava do města Krakov se pohybuje kolem 512 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Z města Bratislava do města Krakov je to autobusem kolem 296 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Doba jízdy autobusem z Bratislava do Krakov je v průměru 6 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
, který jezdí z Bratislava do Krakov, je například Ecolines, Eurolines Switzerland, Infobus, STUDENT AGENCY k. S. RegioJet, Flixbus nebo BlaBlaCar.
Pokud chcete jet autobusem z města Bratislava do města Krakov přímo, podívejte se na spoje, které poskytují Flixbus. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Bratislava do města Krakov.
Výhodné jízdenky autobusem z města Bratislava do města Krakov můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují autobusem z Bratislava do Krakov, není Krakov tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Krakov, které stojí za návštěvu, jsou Varšava, Praha nebo Berlín. Podívejte se na Omio na levné autobusový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Bratislava do města Krakov bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk