Autobus z Bilbao do Marseille

Nejlevnější autobusy z místa Bilbao do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

1134

Průměr

1554

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
21:15Bilbao12h15 09:30Marseille
0 přestupů
1134 1Jednosměrná
Flixbus
05:15Bilbao16h35 21:50Marseille
0 přestupů
1260 1Jednosměrná
BlaBlaCar Bus
07:30Bilbao21h40 05:10Marseille
0 přestupů
2269 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Bilbao – Marseille

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
Flixbus
05:15Bilbao16h35 21:50Marseille
0 přestupů
BlaBlaCar Bus
07:30Bilbao21h40 05:10Marseille
0 přestupů
Flixbus
21:15Bilbao12h15 09:30Marseille
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Bilbao do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

12 h 15 min

Průměr

16 h 50 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

672 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Bilbao – Marseille, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Flixbus
21:15Bilbao12h15 09:30Marseille
0 přestupů
1134 1Jednosměrná
Flixbus
05:15Bilbao16h35 21:50Marseille
0 přestupů
1260 1Jednosměrná
BlaBlaCar Bus
07:30Bilbao21h40 05:10Marseille
0 přestupů
2269 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Marseille?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Bilbao – Marseille

distanceVzdálenost672 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem12 hod 15 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 230 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciEurolines France, Eurolines Switzerland, Alsa, Flixbus, Ouibus nebo Iberocoach

Na trase Bilbao – Marseille v délce 672 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Eurolines France, Eurolines Switzerland, Alsa, Flixbus, Ouibus nebo Iberocoach. Cesta v průměru trvá 12 hod 15 min. Počet spojů k dispozici: 1 autobusový spoj denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 756 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 230 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Bilbao a cestu končí příjezdem na: Marseille, Gare Saint-Charles.

Autobusoví dopravci: Bilbao - Marseille

Cestujte autobusem již od 756 Kč s naším prověřeným partnerem! Na Omio najdete všechny důležité informace, jako například odjezdy autobusů' a nejlepší. Porovnejte ceny autobusových jízdenek a rezervujte ty nejlepší pro vaši trasu.

FlixBus
Alsa

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat mezi městy Bilbao a Marseille. Omio Vám rychle zobrazí a porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Bilbao do města Marseille, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 672 km dlouhou cestu mezi městy Bilbao a Marseille koupíte na Omio již za 756 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Bilbao a Marseille se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Alsa je hlavním poskytovatelem autobusové dopravy ve Španělsku. Alsa je dceřiná společnost britské autobusové společnosti National Express. Díky tomu Alsa nabízí široké množství regionálních, národních a mezinárodních tras. Autobusy Alsa přepraví ročně více než 300 milionů cestujících. Alsa má rozsáhlý vozový park s různými úrovněmi nabízeného komfortu a vybavení. Kromě autobusů Alsa Normal s bezplatným Wi-Fi, WC a zábavou na palubě, se můžete svést také v autobusech Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium. Tyto autobusy nabízejí luxusnější vybavení a vyšší třídu pohodlí v závislosti na konkrétní trase. Kromě standardní jízdenky na autobusy Alsa, můžete vybírat z dalších tarifů jízdenek na autobusy Alsa, jako například: Minimum, Reduced a Flexible.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Bilbao – Marseille

Tipy pro cestovatele: Do města Marseille můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Bilbao – Marseille mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Bilbao do města Marseille mohou stát již 756 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné autobusové jízdenky z města Bilbao do města Marseille.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Bilbao do města Marseille může být různá. Pohybuje se kolem 1 230 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Bilbao do města Marseille bude kolem 672 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Doba jízdy autobusem z Bilbao do Marseille je v průměru 12 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Pokud cestujete Autobusem z města Bilbao, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových zastávek, například Bilbao, Bilbao, Zorroza a Bilbao, Estación de Autobuses. Po příjezdu do cílové destinace Marseille, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových nádraží, jako třeba Marseille, Gare Saint-Charles, Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles a Marseille, Cruise Port.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice Bilbao   a s příjezdem do stanice Marseille, Gare Saint-Charles.

Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Bilbao, jež je od centra města vzdáleno 1.1 km.

Marseille, Gare Saint-Charles je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Marseille. Je vzdálená 1.1 km od centra města.

Autobusoví dopravci poskytují dopravu na trase Bilbao – Marseille. K dispozici jsou autobusem od společnosti Eurolines France, Eurolines Switzerland, Alsa, Flixbus, Ouibus nebo Iberocoach. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Hledáte cestu autobusem z města Bilbao do města Marseille přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Flixbus. Pokud jste vyhovující cestu autobusem z města Bilbao do města Marseille přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 1 autobusový spoj denně z města Bilbao do města Marseille. Je možné, že autobusové jízdní řády se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Bilbao v 21: 15. Poslední autobus dne odjíždí do města Marseille v 21: 15 z města Bilbao. Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů mezi městy Bilbao a Marseille, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Bilbao do města Marseille rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Cestovat z města Bilbao do města Marseille bez auta není problém! Podívejte se na Omio a porovnejte ta nejlepší spojení autobusem. Můžete použít také aplikaci Omio a mít tak všechny své autobusové jízdenky na jednom místě pro hladkou a snadnou cestu z města Bilbao do města Marseille.

Autobusy Bilbao – Marseille, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk