Autobus z Bilbao do Málaga

po 20. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Bilbao do místa Málaga

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
Secorbus
21:0013h45
Bilbao
10:45Malaga, Estación de Autobuses
1509 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Bilbao – Málaga

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den pondělí 20. května
Secorbus
21:0013h45
Bilbao
10:45Malaga, Estación de Autobuses
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Bilbao do místa Málaga

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 5..

Nejrychlejší cesta

13 h 45 min

Průměr

13 h 45 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

739 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Bilbao – Málaga, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
Secorbus
21:0013h45
Bilbao
10:45Malaga, Estación de Autobuses
1509 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Bilbao – Málaga

distanceVzdálenost738 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem13 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 507 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciSecorbus, Movelia, Secorbus, BlaBlaCar, Alsa, Alsa Supra nebo FlixBus

Na trase Bilbao – Málaga v délce 738 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Secorbus, Movelia, Secorbus, BlaBlaCar, Alsa, Alsa Supra nebo FlixBus. Cesta v průměru trvá 13 hod 45 min. Počet spojů za den: 1 autobusový spoj. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 507 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 507 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Bilbao, Estación de Autobuses a cestu končí příjezdem na: Malaga, Estación de Autobuses.

Autobusové společnosti: Bilbao - Málaga

Za nízké ceny začínající na 1 388 Kč můžete cestovat autobusem mezi městy Bilbao a Málaga s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální autobusový jízdní řád a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus je jednou z největších evropských nízkonákladových společností provozující autobusovou dopravu. Společnost byla založena v Německu a nabízí dálkové autobusové služby v Evropě a také v USA. FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných trasách po celé Evropě. Mezi standardní vybavení autobusů FlixBus patří bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku během dlouhých cest, větší prostor pro nohy, zavazadlový prostor a samozřejmostí jsou toalety. Na palubě si dokonce můžete zakoupit občerstvení a nápoje. FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze typ jízdenky Standard, který umožňuje jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Na další zavazadla se vztahují další poplatky, stejně tak pokud si chcete vybrat konkrétní sedadlo, například místo u stolu nebo panoramatické sedadlo s výhledem.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Bilbao – Málaga

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Bilbao – Málaga. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Málaga, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Bilbao do Málaga mohou začínat již od 1 507 Kč (57 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Bilbao do Málaga je 1 507 Kč (57 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Bilbao do Málaga autobusem je 13 hod 45 min   na 738 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
1 autobusový spoj krát denně z Bilbao do Málaga, které vyžadují minimálně jednu změnu s Secorbus, Movelia, Secorbus, BlaBlaCar, Alsa, Alsa Supra nebo FlixBus. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Pro journey z Bilbao do Málaga můžete jet autobus s Secorbus, Movelia, Secorbus, BlaBlaCar, Alsa, Alsa Supra nebo FlixBus. Určitě si prohlédněte všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby Bilbao - Málaga na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Bilbao máte různé možnosti začít svou autobusová zastávka cestu včetně Bilbao, Estación de Autobuses, Bilbao a Bilbao, Abando (Estación). Při příjezdu do Málaga můžete ukončit svou trip v autobusová nádraží jako Malaga, Estación de Autobuses, Málaga, Av. Del Comandante García Morato (Aeropuerto - Llegadas T3) a Malaga.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Bilbao, Estación de Autobuses, která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Malaga, Estación de Autobuses, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Bilbao do Málaga autobusem je březen.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Bilbao - Málaga 2 různými způsoby: autobus nebo let.

Autobusy Bilbao – Málaga a další informace o cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do MálagaAutobus z Bilbao do Málaga

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk