Autobus z Bilbao do Irun

Nejlevnější autobusy z místa Bilbao do místa Irun

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

126

Průměr

151

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
17:55Bilbao1h45 19:40Irun
0 přestupů
126 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
08:00Bilbao1h40 09:40Irun
0 přestupů
176 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Bilbao – Irun

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
08:00Bilbao1h40 09:40Irun
0 přestupů
17:55Bilbao1h45 19:40Irun
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Bilbao do místa Irun

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

1 h 40 min

Průměr

1 h 42 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

92 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Bilbao – Irun, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
08:00Bilbao1h40 09:40Irun
0 přestupů
176 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
17:55Bilbao1h45 19:40Irun
0 přestupů
126 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Bilbao – Irun

distanceVzdálenost92 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem1 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky164 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar, BlaBlaCar Bus, Alsa nebo FlixBus

Na trase Bilbao – Irun v délce 92 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar, BlaBlaCar Bus, Alsa nebo FlixBus. Cesta v průměru trvá 1 hod 45 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 164 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 126 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Bilbao a cestu končí příjezdem na: Irun, Anaka 1.

Autobusové společnosti: Autobusy Bilbao - Irun

Se společností můžete z města Bilbao do města Irun cestovat autobusem levně, s cenami začínajícími na 126 Kč. Porovnejte a najděte odjezdy autobusů' a levné na Omio.

FlixBus
Alsa
BlaBlaCar Bus

Hledáte nejlepší způsob, jak cestovat autobusem mezi městy Bilbao a Irun? Omio Vám pomůže najít nejlepší ceny autobusových jízdenek FlixBus. Na stránkách Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' FlixBus, a kompletní informace, které byste před cestou Bilbao to Irun autobusem měli znát. Vyberte si na Omio a rezervace online je rychlá a jednoduchá. Pokud budete cestovat autobusem, připravte se na cestu mezi městy Bilbao a Irun dlouhou 92 km. Pokud hledáte mezi městy Bilbao a Irun v aplikaci Omio, nezapomeňte si zkontrolovat, zda jsou pro trasu Bilbao - Irun se společností FlixBus k dispozici elektronické. Ty vám ušetří spoustu práce a času, protože je nemusíte ani tisknout, ani je kupovat na místě odjezdu. Jednoduše si je uložíte do mobilu. Ať už sháníte nejlevnější, nejrychlejší nebo třeba první ranní spoj se společností FlixBus, my za vás vyřešíme srovnávání a výběr, a vy si tak můžete cestu Irun - Bilbao užít beze stresu. Cestujte autobusem FlixBus s Omio jednoduše a pohodlně.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Alsa je největší společnost poskytující autobusovou přepravu ve Španělsku. Nabízí širokou škálu vnitrostátních a mezinárodních linek. Ročně přepraví více než 300 milionů cestujících. Kromě standardního tarifu Alsa, můžete vybírat z těchto typů levnějších jízdenek: Minimum, Reduced a Flexible. Zatímco většině cestovatelů nevadí cestovat běžnými autobusy vybavenými základními službami, jako je WC, bezplatná Wi-Fi a palubní zábava, někteří určitě ocení nadstandartní autobusy Alsa jako Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium, které na vybraných trasách poskytují luxusnější vybavení.

BlaBlaCar Bus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat mezi městy Bilbao a Irun. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Bilbao do města Irun, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 92 km dlouhou cestu z města Bilbao do města Irun koupíte na Omio již za 126 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Bilbao do města Irun se společností BlaBlaCar Bus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Bilbao – Irun

Tipy pro cestovatele: Do města Irun můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Bilbao – Irun mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Bilbao do města Irun koupíte za cenu kolem 126 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Výhodné jízdné autobusem z města Bilbao do města Irun vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 164 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Bilbao do města Irun bude kolem 92 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Autobusem na trase Bilbao - Irun pojedete v průměru 1 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Bilbao a nachází se 1.1 km od centra města Bilbao.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro ukončení této cesty je Irun, Anaka 1. Nachází se 1.1 km od centra města Irun.

Autobusoví dopravci jezdící z Bilbao do Irun, jsou například: BlaBlaCar, BlaBlaCar Bus, Alsa nebo FlixBus.
První autobus dne odjíždí z města Bilbao do města Irun v 16: 55. Poslední autobus ve městě Bilbao odjíždí v 16: 55 do města Irun. Všechny autobusové jízdní řády najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Levné autobusové jízdenky z města Bilbao do města Irun snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Cestování autobusem je díky tomu snadné a beze stresu.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Bilbao do města Irun bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
DomůAutobusyAutobus z Bilbao do Irun

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk