Autobus z Bielefeld do Dortmund

Nejlevnější autobusy z místa Bielefeld do místa Dortmund

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

303

Průměr

303

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
17:00Bielefeld1h30 18:30Dortmund
0 přestupů
303 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Bielefeld – Dortmund

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
Flixbus
17:00Bielefeld1h30 18:30Dortmund
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Nejrychlejší autobusy z místa Bielefeld do místa Dortmund

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

1 h 30 min

Průměr

1 h 30 min

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

93 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Bielefeld – Dortmund, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Flixbus
17:00Bielefeld1h30 18:30Dortmund
0 přestupů
303 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Bielefeld – Dortmund

distanceVzdálenost93 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem1 hod 30 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky227 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar nebo Flixbus

Na trase Bielefeld – Dortmund v délce 93 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar nebo Flixbus. Cesta v průměru trvá 1 hod 30 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 227 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 176 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Bielefeld, Bf Brackwede a cestu končí příjezdem na: Dortmund, ZOB am Hbf.

Autobusové společnosti: Bielefeld - Dortmund

Kupte a cestujte autobusy z města Bielefeld do města Dortmund za nízké ceny začínající na 176 Kč na Omio. Najdete u nás a odjezdy autobusů' od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

FlixBus

Omio vám pomůže najít tu nejlepší dopravu Bielefeld - Dortmund autobusem se společností FlixBus. Ať už chcete cestovat prvním ranním spojem, nebo autobusovým spojem, který je nejrychlejší či nejlevnější, Omio vám pomůže vybrat spoje společnosti FlixBus, které vám budou pro cestu na trase Bielefeld - Dortmund nejvíce vyhovovat. Na Omio najdete všechny potřebné informace, jako například odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek, nebo povolená množství a rozměry zavazadel. Vzdálenost dlouhou 93 km mezi městy Bielefeld a Dortmund můžete urazit autobusem společnosti FlixBus. Levné pro tuto trasu mezi městy Bielefeld a Dortmund můžete koupit již za 176 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Pokud pro rezervaci použijete aplikaci Omio, můžete si při rezervaci také zkontrolovat, zda se jedné o elektronickou jízdenku a jestli tak můžete cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně na přepážce v místě odjezdu. Rezervujte si autobusovou jízdenku jednoduše online a užijte si pohodlnou jízdu se společností FlixBus!

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Bielefeld – Dortmund

Tipy pro cestovatele: Do města Dortmund můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Bielefeld – Dortmund mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Dortmund z města Bielefeld je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 176 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Bielefeld do města Dortmund s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Levné autobusové jízdenky z města Bielefeld do města Dortmund kolem 227 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Z města Bielefeld do města Dortmund je vzdálenost autobusem asi 93 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Autobusem na trase Bielefeld - Dortmund pojedete v průměru 1 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Při odjezdu z města Bielefeld máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Bielefeld, Bf Brackwede, Bielefeld a Bielefeld, Bahnhof. Po příjezdu do Dortmund, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Dortmund, ZOB am Hbf, Dortmund, Hauptbahnhof a Dortmund Signal-Iduna-Park.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Bielefeld, Bf Brackwede   do stanice Dortmund, ZOB am Hbf  

Autobusem cestující zahajují cestu většinou v tomto místě: Bielefeld, Bf Brackwede, jež je od centra města vzdáleno 5.2 km.

Dortmund, ZOB am Hbf je lokací, ve které většina cestujících ukončí svou cestu ve měste Dortmund. Je vzdálená 5.2 km od centra města.

Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Bielefeld do města Dortmund rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Bielefeld a Dortmund autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Bielefeld do města Dortmund a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.

Autobusy Bielefeld – Dortmund, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do DortmundAutobus z Bielefeld do Dortmund

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk