Autobus z Berlín do Vídeň

Nejlevnější autobusy z místa Berlín do místa Vídeň

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejlevnější

858

Průměr

858

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
12:00Berlín9h05 21:05Wien, Stadion Center
0 přestupů
858 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Berlín – Vídeň

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 23. března).
09:00Berlín10h40 19:40Vídeň
1 přestup
12:00Berlín9h05 21:05Wien, Stadion Center
0 přestupů
17:00Berlín13h10 06:10Vídeň
2 přestupy
19:00Berlín20h50 15:50Vídeň
2 přestupy

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Nejrychlejší autobusy z místa Berlín do místa Vídeň

Zobrazují se časy a ceny pro 23. 3..

Nejrychlejší cesta

7 h 40 min

Průměr

8 h 27 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

524 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Berlín – Vídeň, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

07:00Berlín7h40 14:40Vídeň
0 přestupů
783 1Jednosměrná
Nejrychlejší
21:45Berlin, Bahnhof Südkreuz8h35 06:20Vídeň
0 přestupů
1893 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
15:20Berlin, Bahnhof Südkreuz8h39 23:59Vídeň
0 přestupů
1136 1Jednosměrná
09:20Berlin, Bahnhof Südkreuz8h40 18:00Vídeň
0 přestupů
1641 1Jednosměrná
13:20Berlin, Bahnhof Südkreuz8h45 22:05Vídeň
0 přestupů
1388 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Vídeň?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Berlín – Vídeň

distanceVzdálenost523 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem9 hod 5 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky857 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciArda Tur, Flixbus, Eurolines Switzerland, Union Ivkoni International, ArdaTur, BlaBlaCar, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Germany nebo RegioJet

Na trase Berlín – Vídeň v délce 523 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Arda Tur, Flixbus, Eurolines Switzerland, Union Ivkoni International, ArdaTur, BlaBlaCar, STUDENT AGENCY k. S. Eurolines Germany nebo RegioJet. Cesta v průměru trvá 9 hod 5 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 857 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 857 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof a cestu končí příjezdem na: Vienna, International Busterminal (VIB).

Autobusoví dopravci: Autobusy Berlín - Vídeň

Autobusy vás dostanou z města Berlín do města Vídeň za ceny již od 857 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální autobusový jízdní řád pro vaší cestu.

FlixBus
Student Agency

FlixBus je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat z města Berlín do města Vídeň. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Berlín do města Vídeň. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy FlixBus a také odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 523 km dlouhou cestu autobusem FlixBus. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Berlín a Vídeň se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Autobusy FlixBus na trase Berlín - Vídeň:

  • Průměrná doba cesty: 9 hod 15 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • FlixBus - počet spojů: 7 za den

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem z města Berlín do města Vídeň: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Berlín – Vídeň

Tipy pro cestovatele: Do města Vídeň můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Berlín – Vídeň mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost autobusové jízdenky z města Berlín do města Vídeň jsou levné, a to již od 857 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Výhodné jízdné autobusem z města Berlín do města Vídeň vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 857 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Berlín do města Vídeň je to autobusem kolem 523 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Dojezdová doba autobusem z města Berlín do města Vídeň je v průměru 9 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Berlín máte na vybranou z několika autobusových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, Berlin, Bahnhof Südkreuz a Berlin, Jannowitzbrücke. Po příjezdu do Vídeň, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Vienna, International Busterminal (VIB), Wien, Hauptbahnhof Südtiroler Platz a Wien, Hauptbahnhof.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof   do stanice Vienna, International Busterminal (VIB)  

Cestující nejčastěji cestují autobusem z místa Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, které se nachází přibližně 10.2 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Vienna, International Busterminal (VIB), jež je od centra vzdáleno 6.8 km.

Hledáte cestu autobusem z města Berlín do města Vídeň přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Flixbus, BlaBlaCar nebo Arda Tur. Pokud jste vyhovující cestu autobusem z města Berlín do města Vídeň přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Poslední autobus z města Berlín do města Vídeň odjíždí odjíždí v 22: 59. První ranní autobus pak můžete chytit ve městě Berlín v 22: 59 a cestovat tak do města Vídeň. Všechny odjezdy autobusů pro trasu Berlín – Vídeň najdete na strákách Omio a můžete si tak snadno vybrat hodinu, která vám nejvíce vyhovuje.
Výhodné autobusové jízdenky z města Berlín do města Vídeň můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Z města Berlín do města Vídeň můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Berlín do města Vídeň. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

Nejoblíbenější destinace na cestování

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk