Autobus z Berlín do Praha

Nejlevnější autobusy z místa Berlín do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 29. 9..

Nejlevnější

646

Průměr

835

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
19:00Berlín4h30 23:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
646 1Jednosměrná
13:00Berlín4h30 17:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
823 1Jednosměrná
15:00Berlín4h30 19:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
823 1Jednosměrná
09:00Berlín4h30 13:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
823 1Jednosměrná
17:00Berlín4h30 21:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
1062 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Berlín – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (čtvrtek 29. září).
09:00Berlín4h30 13:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
13:00Berlín4h30 17:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
15:00Berlín4h30 19:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
17:00Berlín4h30 21:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
19:00Berlín4h30 23:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
29. 9.

30. 9.
so
01. 10.
ne
02. 10.
po
03. 10.
út
04. 10.
st
05. 10.
čt
06. 10.

07. 10.
so
08. 10.
ne
09. 10.
po
10. 10.
út
11. 10.
st
12. 10.
čt
13. 10.

14. 10.
so
15. 10.
ne
16. 10.
po
17. 10.
út
18. 10.
st
19. 10.

Nejrychlejší autobusy z místa Berlín do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 29. 9..

Nejrychlejší cesta

4 h 30 min

Průměr

4 h 30 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

280 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Berlín – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

13:00Berlín4h30 17:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
823 1Jednosměrná
15:00Berlín4h30 19:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
823 1Jednosměrná
17:00Berlín4h30 21:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
1063 1Jednosměrná
09:00Berlín4h30 13:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
823 1Jednosměrná
19:00Berlín4h30 23:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
647 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Praha?

zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Autobusy Berlín – Praha

Praha je tradičně turistickým lákadlem pro cestující z celého světa a Berlín je v současnosti jedním z kulturních center Evropy. Toto město je zvlášť zajímavé pro krátké dovolené a eurovíkendy. Spoustu cestujících navíc míří do Berlína za obchodem. Velké poptávce odpovídá i široká paleta možností, jak se mezi těmito městy přepravovat. Nejoblíbenější možností jsou pravděpodobně autobusy Berlín Praha. Každý den vyjíždí z Berlína až stovka autobusů, pro které je cílovou destinací Praha. Na trase je možné využít spojení bez přestupu nebo s až dvěma přestupy.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Berlín – Praha?

Na cestě z Berlína do Prahy provozuje svoje autobusy více než pět dopravců. Parametry nabízených jízdenek se příliš neliší. Pro zájemce o autobusy Berlín Praha bude rozhodující počet přestupů na cestě a cílová stanice. Autobusy přijíždějící z Berlína totiž staví buď na autobusovém nádraží Praha Florenc, nebo na hlavním vlakovém nádraží.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Berlín – Praha?

Nejrychlejší autobusy Berlín Praha zvládnou trasu ujet za čtyři hodiny. Jedná se samozřejmě o přímou linku bez přestupu. Na některých linkách bez přestupu stráví autobus na cestě pět hodin. Spojení s jedním nebo dvěma přestupy zaberou cestujícím od pěti do sedmi hodin. Nejčastějšími přestupními místy jsou města Lipsko a Drážďany. Na trase jsou k výběru i noční spoje, které odjíždějí zpravidla kolem jedenácté hodiny večer. Do Prahy tyto noční autobusy dorazí před čtvrtou hodinou ráno. Ranní autobusy z Berlína odjíždějí už půl hodiny po půlnoci.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Berlín – Praha?

Každý den vyjede na cestu z Berlína do Prahy kolem stovky autobusů. Provoz je v podstatě nepřetržitý. Jízdenky Berlín – Praha jsou nabízeny s odjezdovými časy od půl jedné ráno do jedenácti večer. Navíc nezáleží na tom, který den v týdnu si cestující vybere. Provoz neustává ani o víkendu. Například v neděli je k dispozici téměř sto dvacet plánovaných linek.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Berlín – Praha?

Odjezd z nádraží:Při výběru jízdenky z Berlína do Prahy je potřeba dávat pozor, jaká odjezdová stanice je na jízdence uvedena. Většina autobusů odjíždí z nádraží Berlin, ZOB. Toto nádraží se nachází na západním okraji Berlína. Je dostupné vlakem, metrem i městským autobusem. Alternativou může být Berlín Alexanderplatz. Toto slavné náměstí se nachází v samém srdci Berlína. Dalšími možnými odjezdovýmí místy jsou Berlín Zob Am Funkturm nebo Berlin Bahnhof Sudkreuz. Poslední jmenované stanoviště je umístěno v jižní části širšího centra města.

Příjezd na nádraží:Cílová stanice pro různé autobusové linky z Berlína do Prahy se liší v závislosti na tom, jakou dopravní společnost cestující zvolí. Nejčastěji využívanou stanicí je autobusové nádraží Praha Florenc. To leží na průsečíku dvou linek metra. Navíc se zde dá snadno přestoupit i na městské autobusy a tramvaje. Nádraží je vybaveno restauracemi, obchodem s potravinami a čekárnou. K dispozici je Wi-Fi. Druhou možností je hlavní vlakové nádraží. Z hlediska komfortu cestujících je na tom podobně jako autobusové nádraží. Přímo pod nádražím je zastávka linky C metra. Tramvaj i autobus jsou vzdáleny několik minut chůze.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Berlín – Praha

Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Berlín – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Praha z města Berlín je autobusem a může stát již od 573 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou autobusový jízdenku z města Berlín do města Praha s Omio.
Cena jízdenky autobusem z města Berlín do města Praha se pohybuje kolem 585 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Berlín do města Praha bude kolem 279 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Dojezdová doba autobusem z města Berlín do města Praha je v průměru 4 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Co se týká z Berlín do Praha, můžete vybírat hned z STUDENT AGENCY k. S. Arda Tur, Eurolines Germany, Deutsche Bahn, Comati PSG, Infobus, RegioJet, Union Ivkoni International, BlaBlaCar, Flixbus, Eurolines Switzerland, ArdaTur, DTG Deutsche Touring GmbH, Eurolines France, RACIC nebo comati. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Přímý let z města Berlín do města Praha provozuje například Eurolines Germany, Flixbus, ArdaTur nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Berlín do Praha.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky autobusem z města Berlín do města Praha rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Praha autobusem, jezdí také často na místa jako Vídeň, Budapešť nebo Mnichov. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Praha a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Z města Berlín do města Praha můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Berlín do města Praha. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Berlín
Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk