Autobus z Berlín do Praha

Nejlevnější autobusy z místa Berlín do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

477

Průměr

646

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
19:00Berlín4h30 23:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
477 1Jednosměrná
15:00Berlín4h30 19:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
628 1Jednosměrná
13:00Berlín4h30 17:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
628 1Jednosměrná
17:00Berlín4h30 21:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
628 1Jednosměrná
09:00Berlín4h30 13:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
703 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Berlín – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
09:00Berlín4h30 13:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
13:00Berlín4h30 17:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
15:00Berlín4h30 19:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
17:00Berlín4h30 21:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
17:30Berlín7h00 00:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
19:00Berlín4h30 23:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Berlín do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

4 h 30 min

Průměr

4 h 55 min

autobusy/autobusů denně

6

Vzdálenost

280 km

6 z 6 autobusů, které každý den jezdí na trase Berlín – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

15:00Berlín4h30 19:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
628 1Jednosměrná
09:00Berlín4h30 13:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
703 1Jednosměrná
13:00Berlín4h30 17:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
628 1Jednosměrná
19:00Berlín4h30 23:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
477 1Jednosměrná
17:00Berlín4h30 21:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
628 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Praha?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Berlín – Praha

distanceVzdálenost279 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem4 hod 15 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky608 Kč
frequencyPočet spojů autobusem10 denně
changesPřímé autobusyAno, 10 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciSTUDENT AGENCY k. S. Arda Tur, Eurolines Germany, Deutsche Bahn, Comati PSG, Infobus, RegioJet, Union Ivkoni International, BlaBlaCar, Flixbus, Eurolines Switzerland, ArdaTur, DTG Deutsche Touring GmbH, Eurolines France, RACIC nebo comati

Na trase Berlín – Praha v délce 279 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například STUDENT AGENCY k. S. Arda Tur, Eurolines Germany, Deutsche Bahn, Comati PSG, Infobus, RegioJet, Union Ivkoni International, BlaBlaCar, Flixbus, Eurolines Switzerland, ArdaTur, DTG Deutsche Touring GmbH, Eurolines France, RACIC nebo comati. Cesta v průměru trvá 4 hod 15 min. Počet spojů k dispozici: 10 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 454 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 608 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof a cestu končí příjezdem na: Praha, Hlavní Nádraží.

Autobusoví dopravci: Berlín - Praha

Za nízké ceny začínající na 454 Kč můžete cestovat autobusem z města Berlín do města Praha s dopravcem. Omio za vás vybere nejvýhodnější nabídky, zobrazí aktuální odjezdy autobusů' a pomůže vám zarezerovat ty pravé pro vaši cestu.

FlixBus
Student Agency
Deutsche Bahn

Pokud hledáte levné pro cestování se společností FlixBus mezi městy Berlín a Praha, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Berlín do města Praha koupíte již za 1 512 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které FlixBus pro trasu Berlín - Praha nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější autobusem mezi městy Berlín a Praha? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Berlín a Praha: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Student Agency je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat mezi městy Berlín a Praha. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Berlín do města Praha. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy Student Agency a také autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 279 km dlouhou cestu autobusem Student Agency. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Berlín do města Praha se společností Student Agency k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Autobusy Student Agency na trase Berlín - Praha:

  • Průměrná doba cesty: 4 hod 30 min
  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}
  • Student Agency - počet spojů: 4 za den

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Berlín - Praha.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Autobusy Berlín – Praha

Praha je tradičně turistickým lákadlem pro cestující z celého světa a Berlín je v současnosti jedním z kulturních center Evropy. Toto město je zvlášť zajímavé pro krátké dovolené a eurovíkendy. Spoustu cestujících navíc míří do Berlína za obchodem. Velké poptávce odpovídá i široká paleta možností, jak se mezi těmito městy přepravovat. Nejoblíbenější možností jsou pravděpodobně autobusy Berlín Praha. Každý den vyjíždí z Berlína až stovka autobusů, pro které je cílovou destinací Praha. Na trase je možné využít spojení bez přestupu nebo s až dvěma přestupy.

Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Berlín – Praha?

Na cestě z Berlína do Prahy provozuje svoje autobusy více než pět dopravců. Parametry nabízených jízdenek se příliš neliší. Pro zájemce o autobusy Berlín Praha bude rozhodující počet přestupů na cestě a cílová stanice. Autobusy přijíždějící z Berlína totiž staví buď na autobusovém nádraží Praha Florenc, nebo na hlavním vlakovém nádraží.

Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Berlín – Praha?

Nejrychlejší autobusy Berlín Praha zvládnou trasu ujet za čtyři hodiny. Jedná se samozřejmě o přímou linku bez přestupu. Na některých linkách bez přestupu stráví autobus na cestě pět hodin. Spojení s jedním nebo dvěma přestupy zaberou cestujícím od pěti do sedmi hodin. Nejčastějšími přestupními místy jsou města Lipsko a Drážďany. Na trase jsou k výběru i noční spoje, které odjíždějí zpravidla kolem jedenácté hodiny večer. Do Prahy tyto noční autobusy dorazí před čtvrtou hodinou ráno. Ranní autobusy z Berlína odjíždějí už půl hodiny po půlnoci.

Kolik spojení autobusem je k dispozici na trase Berlín – Praha?

Každý den vyjede na cestu z Berlína do Prahy kolem stovky autobusů. Provoz je v podstatě nepřetržitý. Jízdenky Berlín – Praha jsou nabízeny s odjezdovými časy od půl jedné ráno do jedenácti večer. Navíc nezáleží na tom, který den v týdnu si cestující vybere. Provoz neustává ani o víkendu. Například v neděli je k dispozici téměř sto dvacet plánovaných linek.

Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Berlín – Praha?

Odjezd z nádraží:Při výběru jízdenky z Berlína do Prahy je potřeba dávat pozor, jaká odjezdová stanice je na jízdence uvedena. Většina autobusů odjíždí z nádraží Berlin, ZOB. Toto nádraží se nachází na západním okraji Berlína. Je dostupné vlakem, metrem i městským autobusem. Alternativou může být Berlín Alexanderplatz. Toto slavné náměstí se nachází v samém srdci Berlína. Dalšími možnými odjezdovýmí místy jsou Berlín Zob Am Funkturm nebo Berlin Bahnhof Sudkreuz. Poslední jmenované stanoviště je umístěno v jižní části širšího centra města.

Příjezd na nádraží:Cílová stanice pro různé autobusové linky z Berlína do Prahy se liší v závislosti na tom, jakou dopravní společnost cestující zvolí. Nejčastěji využívanou stanicí je autobusové nádraží Praha Florenc. To leží na průsečíku dvou linek metra. Navíc se zde dá snadno přestoupit i na městské autobusy a tramvaje. Nádraží je vybaveno restauracemi, obchodem s potravinami a čekárnou. K dispozici je Wi-Fi. Druhou možností je hlavní vlakové nádraží. Z hlediska komfortu cestujících je na tom podobně jako autobusové nádraží. Přímo pod nádražím je zastávka linky C metra. Tramvaj i autobus jsou vzdáleny několik minut chůze.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Berlín – Praha

Tipy pro cestovatele: Do města Praha můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Berlín – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Berlín do města Praha mohou stát již 454 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné autobusové jízdenky z města Berlín do města Praha.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Berlín do města Praha může být různá. Pohybuje se kolem 608 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Pokud chcete jet autobusem, Praha je od města Berlín přibližně 279 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Dojezdová doba autobusem z města Berlín do města Praha je v průměru 4 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Pokud cestujete Autobusem z města Berlín, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových nádraží, například Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, Berlin, Bahnhof Südkreuz a Berlin, Jannowitzbrücke. Po příjezdu do cílové destinace Praha, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových zastávek, jako třeba Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof   a s příjezdem do stanice Praha, Hlavní Nádraží.

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof a nachází se 10.2 km od centra města Berlín.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro ukončení této cesty je Praha, Hlavní Nádraží. Nachází se 10.2 km od centra města Praha.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například STUDENT AGENCY k. S. Arda Tur, Eurolines Germany, Deutsche Bahn, Comati PSG, Infobus, RegioJet, Union Ivkoni International, BlaBlaCar, Flixbus, Eurolines Switzerland, ArdaTur, DTG Deutsche Touring GmbH, Eurolines France, RACIC nebo comati, pro cestování mezi městy Berlín a Praha najdete na Omio.
Přímé spojení z města Berlín do města Praha autobusem poskytuje Flixbus, BlaBlaCar, ArdaTur, Union Ivkoni International nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete spoj, který vám bude vyhovovat, Omio vám pomůže najít nejlepší kombinaci spojů z města Berlín do města Praha.
Průměrný počet autobusů z města Berlín do města Praha je 10 denně. Autobusové jízdní řády se může lišit podle toho, jedná-li se o cestování autobusem ve všední dny, o víkendu nebo ve svátek.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Berlín v 22: 15. Poslední autobus dne odjíždí do města Praha v 22: 15 z města Berlín. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Berlín a Praha, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Levné autobusové jízdenky z města Berlín do města Praha snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Cestování autobusem je díky tomu snadné a beze stresu.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Berlín do města Praha bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk