Autobus z Berlín do Drážďany

Nejlevnější autobusy z místa Berlín do místa Drážďany

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

225

Průměr

395

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
19:00Berlín2h35 21:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
225 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
15:00Berlín2h35 17:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
424 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
17:00Berlín2h35 19:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
424 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
13:00Berlín2h35 15:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
424 1Jednosměrná
09:00Berlín2h35 11:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
481 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Berlín – Drážďany

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
09:00Berlín2h35 11:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
13:00Berlín2h35 15:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
15:00Berlín2h35 17:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
17:00Berlín2h35 19:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
19:00Berlín2h35 21:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Berlín do místa Drážďany

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

2 h 35 min

Průměr

2 h 35 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

165 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Berlín – Drážďany, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

09:00Berlín2h35 11:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
481 1Jednosměrná
15:00Berlín2h35 17:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
424 1Jednosměrná
19:00Berlín2h35 21:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
225 1Jednosměrná
17:00Berlín2h35 19:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
424 1Jednosměrná
13:00Berlín2h35 15:35Dresden, Hauptbahnhof
0 přestupů
424 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Berlín – Drážďany

distanceVzdálenost165 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 10 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky286 Kč
frequencyPočet spojů autobusem21 denně
changesPřímé autobusyAno, 21 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciBlaBlaCar, Eurolines France, Infobus, STUDENT AGENCY k. S. BlaBlaCar Bus, Eurolines Switzerland, RegioJet, Eurolines Germany nebo Flixbus

Na trase Berlín – Drážďany v délce 165 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například BlaBlaCar, Eurolines France, Infobus, STUDENT AGENCY k. S. BlaBlaCar Bus, Eurolines Switzerland, RegioJet, Eurolines Germany nebo Flixbus. Cesta v průměru trvá 2 hod 10 min. Počet spojů k dispozici: 21 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 199 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 286 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof a cestu končí příjezdem na: Dresden, Flughafen Station.

Autobusové společnosti: Berlín - Drážďany

Se společností můžete mezi městy Berlín a Drážďany cestovat autobusem levně, s cenami začínajícími na 199 Kč. Porovnejte a najděte odjezdy autobusů' a levné na Omio.

FlixBus
Student Agency
BlaBlaCar Bus

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat mezi městy Berlín a Drážďany. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Berlín do města Drážďany, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 165 km dlouhou cestu z města Berlín do města Drážďany koupíte na Omio již za 201 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Berlín a Drážďany se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Berlín a Drážďany: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

Plánujete cestovat mezi městy Berlín a Drážďany? A co třeba autobusem Student Agency? Omio Vám vyhledá a zobrazí autobusový jízdní řád, ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Berlín - Drážďany autobusy Student Agency. Města Berlín a Drážďany dělí vzdálenost 165 ` km. Pokud pro hledání levných autobusů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase mezi městy Berlín a Drážďany k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé Student Agency na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu mezi městy Berlín a Drážďany autobusem se společností Student Agency beze stresu a starostí.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

BlaBlaCar Bus je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat mezi městy Berlín a Drážďany. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Berlín do města Drážďany. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální autobusy BlaBlaCar Bus a také odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 165 km dlouhou cestu autobusem BlaBlaCar Bus. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Berlín a Drážďany se společností BlaBlaCar Bus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Berlín – Drážďany

Tipy pro cestovatele: Do města Drážďany můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Berlín – Drážďany mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Berlín do města Drážďany koupíte za cenu kolem 199 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Cena, kterou zaplatíte za autobusové jízdenky z města Berlín do města Drážďany může být různá. Pohybuje se kolem 286 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá autobusové jízdenky s výhodným jízdným rychle a jednoduše.
Vzdálenost do města Drážďany z města Berlín autobusem je zhruba 165 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Doba jízdy autobusem z Berlín do Drážďany je v průměru 2 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Pokud cestujete Autobusem z města Berlín, máte na výběr cestu zahájit na jednom z několika různých autobusových zastávek, například Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, Berlin, Bahnhof Südkreuz a Berlin, Jannowitzbrücke. Po příjezdu do cílové destinace Drážďany, váš autobus může jet do jedné z několika autobusových nádraží, jako třeba Dresden, Flughafen Station, Dresden, Hauptbahnhof a Dresden.

Zákazníci Omio cestující na této trase rezervují autobusy nejčastěji s odjezdem ze stanice Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof   a s příjezdem do stanice Dresden, Flughafen Station.

Nejpopulárnější autobusová zastávka pro tuto trasu je Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, a nalézá se přibližně 10.2 km od centra města Berlín. Nejpopulárnější autobusové nádraží příjezdu do cíle ve městě Drážďany je Dresden, Flughafen Station. Najdete jej 10.2 km od centra.

Autobusoví dopravci jezdící z Berlín do Drážďany, jsou například: BlaBlaCar, Eurolines France, Infobus, STUDENT AGENCY k. S. BlaBlaCar Bus, Eurolines Switzerland, RegioJet, Eurolines Germany nebo Flixbus.
Přímý let z města Berlín do města Drážďany provozuje například Flixbus, BlaBlaCar nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Berlín do Drážďany.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 21 autobusových spojů denně z města Berlín do města Drážďany. Je možné, že odjezdy autobusů se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
První ranní autobus pro tuto trasu odjíždí z města Berlín v 22: 00. Poslední autobus dne odjíždí do města Drážďany v 22: 00 z města Berlín. Na Omio najdete aktuální autobusové jízdní řády mezi městy Berlín a Drážďany, a můžete zde také rezervovat autobusové jízdenky pro den a hodinu, které vám nejvíce vyhovují.
Výhodné autobusové jízdenky z města Berlín do města Drážďany můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Jednoduše vyhledejte na Omio požadovanou cestu a porovnejte ty nejlepší autobusové jízdenky z města Berlín do města Drážďany bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.

Autobusy Berlín – Drážďany, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do DrážďanyAutobus z Berlín do Drážďany

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk