POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 9.
270 Flixbus

24. 9.
270 Flixbus
so
25. 9.
270 Flixbus
po
27. 9.
270 Flixbus
st
29. 9.
270 Flixbus

1. 10.
270 Flixbus
so
2. 10.
270 Flixbus

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Banská Bystrica – Bratislava
Do města Bratislava můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Banská Bystrica – Bratislava mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí low cost autobusový jízdenka z města Banská Bystrica do města Bratislava?
Autobusový jízdenky z města Banská Bystrica do města Bratislava mohou stát již 270 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Banská Bystrica do města Bratislava.
Jak najdu nízké ceny jízdenek autobusem z města Banská Bystrica do města Bratislava?
Nízké ceny jízdenek autobusem z města Banská Bystrica do města Bratislava kolem 270 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Jaká je vzdálenost do města Bratislava z města Banská Bystrica autobusem?
Pokud chcete jet autobusem, Bratislava je od města Banská Bystrica daleko přibližně 164 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Jak dlouho pojedu autobusem z města Banská Bystrica do města Bratislava?
Doba jízdy autobusem z Banská Bystrica do Bratislava je v průměru 2 hod 45 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Jaké jsou spoje autobusy z Banská Bystrica do Bratislava?
Co se týká z Banská Bystrica do Bratislava, můžete vybírat hned z RegioJet, Turancar nebo Kovacik. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Jak si mohu koupit jízdenku autobusem z města Banská Bystrica do města Bratislava?
Výhodné jízdenky autobusem z města Banská Bystrica do města Bratislava můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Chci jet autobusem z Banská Bystrica do Bratislava. Jaká další místa blízko Bratislava stojí za návštěvu?
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují autobusem z Banská Bystrica do Bratislava, není Bratislava tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Bratislava, které stojí za návštěvu, jsou Vídeň, Budapešť nebo Praha. Podívejte se na Omio na levné autobusový jízdenky do některé z těchto top destinací!
Můžu místo cesty autem jet autobusem z města Banská Bystrica to města Bratislava?
Z města Banská Bystrica do města Bratislava můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Banská Bystrica do města Bratislava. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Banská Bystrica
Banska Bystrica
Vybavení
Banska Bystrica, AS
Vybavení
Banská Bystrica - AS
Vybavení

Autobusy Banská Bystrica – Bratislava, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali