Autobus z Athény do Praha

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Athény – Praha

distanceVzdálenost1534 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem33 hod
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky3 205 Kč
changesAutobus bez přestupuNe
carriersAutobusoví dopravciEurolines Deutschland, Infobus nebo Korona Travel

Na trase Athény – Praha v délce 1534 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Eurolines Deutschland, Infobus nebo Korona Travel. Cesta v průměru trvá 33 hod. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 3 163 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 3 205 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Athens, Leoforou Kifisou - KTEL (Άθενς, Λεωφόρου Κηφισού - ΚΤΕΛ ΚΗΦΙΣΟΥ) a cestu končí příjezdem na: Praha, Hlavní Nádraží.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Athény – Praha

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Athény – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Praha, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Athény do Praha mohou začínat již od 3 163 Kč (120 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Athény do Praha je 3 205 Kč (122 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Athény do Praha autobusem je 33 hod   na 1534 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Pro route z Athény do Praha můžete jet autobus s Eurolines Deutschland, Infobus nebo Korona Travel. Určitě si prohlédněte všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby Athény - Praha na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Při odjezdu z Athény máte různé možnosti začít svou autobusová zastávka cestu včetně Athens, Leoforou Kifisou - KTEL (Άθενς, Λεωφόρου Κηφισού - ΚΤΕΛ ΚΗΦΙΣΟΥ), Athens, Sidirodromon (Αθήνα, Σιδηροδρόμων) a Athens, Akominatou / Favierou (Αθήνα, Ακομινάτου / Φαβιέρου). Při příjezdu do Praha můžete ukončit svou route v autobusové zastávky jako Praha, Hlavní Nádraží, Prague Tupolevova a Prague.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Athens, Leoforou Kifisou - KTEL (Άθενς, Λεωφόρου Κηφισού - ΚΤΕΛ ΚΗΦΙΣΟΥ), která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Praha, Hlavní Nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro autobus z Athény do Praha je únor.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat mezi městy Athény a Praha, včetně cesty let nebo autobus.
DomůAutobusyAutobusem do PrahaAutobus z Athény do Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk