Autobus z Antibes do Marseille

Nejlevnější autobusy z místa Antibes do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejlevnější

227

Průměr

277

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
16:55Antibes2h05 19:00Marseille, Rue Honnorat
0 přestupů
227 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
14:55Antibes2h15 17:10Marseille, Rue Honnorat
0 přestupů
328 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Antibes – Marseille

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (pondělí 6. února).
14:55Antibes2h15 17:10Marseille, Rue Honnorat
0 přestupů
16:55Antibes2h05 19:00Marseille, Rue Honnorat
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Antibes do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 06. 2..

Nejrychlejší cesta

2 h 5 min

Průměr

2 h 10 min

autobusy/autobusů denně

2

Vzdálenost

144 km

2 z 2 autobusů, které každý den jezdí na trase Antibes – Marseille, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
16:55Antibes2h05 19:00Marseille, Rue Honnorat
0 přestupů
227 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
14:55Antibes2h15 17:10Marseille, Rue Honnorat
0 přestupů
328 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Antibes – Marseille

distanceVzdálenost144 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 5 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky235 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciAlsa, BlaBlaCar Bus, SNCF | Autocar, BlaBlaCar, Flixbus nebo Ouibus

Na trase Antibes – Marseille v délce 144 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Alsa, BlaBlaCar Bus, SNCF | Autocar, BlaBlaCar, Flixbus nebo Ouibus. Cesta v průměru trvá 2 hod 5 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 235 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 126 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Antibes, Route de Grasse a cestu končí příjezdem na: Marseille, Gare Saint-Charles.

Autobusoví dopravci: Autobusy Antibes - Marseille

Kupte a cestujte autobusy z města Antibes do města Marseille za nízké ceny začínající na 126 Kč na Omio. Najdete u nás a autobusový jízdní řád od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

FlixBus
BlaBlaCar Bus
Alsa

Plánujete cestovat z města Antibes do města Marseille? A co třeba autobusem FlixBus? Omio Vám vyhledá a zobrazí odjezdy autobusů', ceny autobusových jízdenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Antibes - Marseille autobusy FlixBus. Města Antibes a Marseille dělí vzdálenost 144 ` km. Pokud pro hledání levných autobusů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase mezi městy Antibes a Marseille k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé FlixBus na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Antibes do města Marseille autobusem se společností FlixBus beze stresu a starostí.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Zarezervujte si vaše s BlaBlaCar Bus pro cestu autobusem Antibes - Marseille na Omio a užijte si pohodlnou a pohodovou jízdu! Na Omio najdete aktuální odjezdy autobusů' a můžete porovnat, který spoj je nejrychlejší či nejlevnější, nebo se dozvědět o různých tarifech, které společnost BlaBlaCar Bus pro cestování na trase Antibes - Marseille nabízí. Vzdálenost mezi těmito městy je 144 a nejnižší cena za jednosměrnou autobusovou jízdenku začíná na 126 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem. Všechny splečnosti BlaBlaCar Bus můžete rezervovat v aplikaci Omio, kde rovnou také zjistíte, zda se jedná o elektronickou autobusovou jízdenku a můžete tak pohodlně cestovat bez nutnosti tisknout nebo je kupovat osobně přímo v místě odjezdu. Rezervujte si ty nejlepší onlíne a cestujte pohodlně jako profíci se společností BlaBlaCar Bus!

Společnost Alsa je největší autobusový dopravce ve Španělsku. Nabízí širokou škálu vnitrostátních a mezinárodních linek, na kterých ročně přepraví více než 300 milionů cestujících. Kromě standardního tarifu Alsa, můžete vybírat z těchto typů levnějších jízdenek: Minimum, Reduced a Flexible. Zatímco většině cestovatelů nevadí cestovat běžnými autobusy vybavenými základními službami, jako je WC, bezplatná Wi-Fi a palubní zábava, někteří určitě ocení nadstandartní autobusy Alsa jako Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium, které na vybraných trasách poskytují luxusnější vybavení.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Antibes – Marseille

Tipy pro cestovatele: Do města Marseille můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Antibes – Marseille mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Marseille z města Antibes je autobusem. Cena autobusové jízdenky začíná již na 126 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat autobusové jízdenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu autobusovým spojem z města Antibes do města Marseille s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Levné autobusové jízdenky z města Antibes do města Marseille kolem 235 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Vzdálenost do města Marseille z města Antibes autobusem je zhruba 144 km. Pokud chcete koupit levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat s co největším předstihem.
Autobusem na trase Antibes - Marseille pojedete v průměru 2 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Je několik autobusových zastávek ve městě Antibes, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Antibes, Route de Grasse, Antibes a Antibes, Pôle d'échanges. Marseille také nabízí několik různých autobusových zastávek, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Marseille, Gare Saint-Charles, Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles a Marseille, Cruise Port.

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusová zastávka Antibes, Route de Grasse   a cestu ukončují na Marseille, Gare Saint-Charles.

Nejpopulárnější autobusové nádraží pro tuto trasu je Antibes, Route de Grasse, a nalézá se přibližně 6.5 km od centra města Antibes. Nejpopulárnější autobusové nádraží příjezdu do cíle ve městě Marseille je Marseille, Gare Saint-Charles. Najdete jej 6.5 km od centra.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například Alsa, BlaBlaCar Bus, SNCF | Autocar, BlaBlaCar, Flixbus nebo Ouibus, pro cestování mezi městy Antibes a Marseille najdete na Omio.
Hledáte cestu autobusem z města Antibes do města Marseille přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu BlaBlaCar nebo BlaBlaCar Bus. Pokud jste vyhovující cestu autobusem z města Antibes do města Marseille přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat autobusovou jízdenku z města Antibes do města Marseille rychle a výhodně. Stačí do vyhledávače zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Z města Antibes do města Marseille můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Antibes do města Marseille. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

Autobusy Antibes – Marseille, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůAutobusyAutobusem do MarseilleAutobus z Antibes do Marseille

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk