Autobus z Alicante do Marseille

Nejlevnější autobusy z místa Alicante do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

1850

Průměr

1850

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

2. Nejlevnější
17:00Alicante, Estación de Autobuses Nueva - Puerto de Alicante17h00 10:00Marseille, Gare St. Charles
0 přestupů
1850 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Alicante – Marseille

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
17:00Alicante, Estación de Autobuses Nueva - Puerto de Alicante17h00 10:00Marseille, Gare St. Charles
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Alicante do místa Marseille

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

17 h

Průměr

17 h

autobusy/autobusů denně

1

Vzdálenost

739 km

1 z 1 autobusů, které každý den jezdí na trase Alicante – Marseille, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
17:00Alicante, Estación de Autobuses Nueva - Puerto de Alicante17h00 10:00Marseille, Gare St. Charles
0 přestupů
1850 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Marseille?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Alicante – Marseille

distanceVzdálenost738 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem14 hod 55 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky1 323 Kč
changesAutobus bez přestupuAno
carriersAutobusoví dopravciLinebus, Union Ivkoni International, Flixbus, Eurolines France, BlaBlaCar, Eurolines Switzerland nebo Alsa

Na trase Alicante – Marseille v délce 738 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Linebus, Union Ivkoni International, Flixbus, Eurolines France, BlaBlaCar, Eurolines Switzerland nebo Alsa. Cesta v průměru trvá 14 hod 55 min. K dispozici je přímé spojení autobusem. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 323 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 008 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Alicante, Estación de Autobuses a cestu končí příjezdem na: Marseille, Gare Saint-Charles.

Autobusoví dopravci: Autobusy Alicante - Marseille

Se společností můžete z města Alicante do města Marseille cestovat autobusem levně, s cenami začínajícími na 1 008 Kč. Porovnejte a najděte autobusový jízdní řád a levné na Omio.

FlixBus
Alsa

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat z města Alicante do města Marseille. Omio Vám rychle zobrazí a porovná odjezdy autobusů' pro cestu z města Alicante do města Marseille, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 738 km dlouhou cestu z města Alicante do města Marseille koupíte na Omio již za 1 008 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Alicante do města Marseille se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Alsa je hlavním poskytovatelem autobusové dopravy ve Španělsku. Alsa je dceřiná společnost britské autobusové společnosti National Express. Díky tomu Alsa nabízí široké množství regionálních, národních a mezinárodních tras. Autobusy Alsa přepraví ročně více než 300 milionů cestujících. Alsa má rozsáhlý vozový park s různými úrovněmi nabízeného komfortu a vybavení. Kromě autobusů Alsa Normal s bezplatným Wi-Fi, WC a zábavou na palubě, se můžete svést také v autobusech Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium. Tyto autobusy nabízejí luxusnější vybavení a vyšší třídu pohodlí v závislosti na konkrétní trase. Kromě standardní jízdenky na autobusy Alsa, můžete vybírat z dalších tarifů jízdenek na autobusy Alsa, jako například: Minimum, Reduced a Flexible.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Alicante – Marseille

Tipy pro cestovatele: Do města Marseille můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Alicante – Marseille mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejnižší ceny autobusových jízdenek z města Alicante do města Marseille pořídíte od 1 008 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si své autobusové jízdenky zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám zarezervovat autobusové jízdenky co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Výhodné jízdné autobusem z města Alicante do města Marseille vám pomůže vyhledat Omio. Cena autobusové jízdenky se pohybuje kolem 1 324 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Alicante do města Marseille bude kolem 738 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Cesta autobusem z města Alicante do města Marseille trvá v průměru 14 hod 55 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Při odjezdu z města Alicante máte na vybranou z několika autobusových zastávek, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Alicante, Estación de Autobuses, Alicante, Estacion ADIF a Alicante. Po příjezdu do Marseille, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových zastávek, jako například: Marseille, Gare Saint-Charles, Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles a Marseille, Cruise Port.

Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Alicante, Estación de Autobuses   do stanice Marseille, Gare Saint-Charles  

Nejoblíbenější autobusové nádraží pro zahájení cesty na této trase se jmenuje Alicante, Estación de Autobuses a nachází se 1.7 km od centra města Alicante.

Nejoblíbenější autobusová zastávka pro ukončení této cesty je Marseille, Gare Saint-Charles. Nachází se 1.7 km od centra města Marseille.

Jízdní řády autobusových dopravců, jako jsou například Linebus, Union Ivkoni International, Flixbus, Eurolines France, BlaBlaCar, Eurolines Switzerland nebo Alsa, pro cestování mezi městy Alicante a Marseille najdete na Omio.
Přímou linku autobusem z města Alicante do města Marseille nabízí například Flixbus nebo Union Ivkoni International. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
První autobus dne odjíždí z města Alicante do města Marseille v 16: 00. Poslední autobus ve městě Alicante odjíždí v 16: 00 do města Marseille. Všechny autobusové jízdní řády najdete na stránkách Omio. Můžete si vybrat spoj, který vám časově nejvíce vyhovuje a také ho přímo na Omio rezervovat.
Výhodné autobusové jízdenky z města Alicante do města Marseille můžete snadno najít pomocí vyhledání na stránkách nebo v aplikaci Omio. Stačí zadat datum a místo požadovaného odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě.
Z města Alicante do města Marseille můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Alicante do města Marseille. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

Autobusy Alicante – Marseille, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk