Affiliate program Omio

Získejte provizi
Unikátní a důvěryhodný produkt
Včasné a automatické vyplácení

Výhody spolupráce s Omio

Omio je unikátní platforma pro cestování, díky které si cestovatelé mohou jednoduše porovnat a rezervovat dopravu vlakem, autobusem nebo letecky, podle svých individuálních potřeb. Omio affiliate program vám umožní zprostředkovat tyto možnosti i vašemu publiku a vy tak můžete použitím naší platformy zpeněžit jejich rezervace.

Zlepšete svůj dosah

Vyhledávací API (Search API)

Spojte se s více než 800 partnery pomocí Omio API, která vám umožní jednoduše zprostředkovat vašim zákazníkům vyhledávání a porovnávání dopravy, a kombinaci různých dopravních prostředků.

Widgety

Zvyšte spokojenost vašich zákazníků umístěním widgetu Omio na váš web.

Média

Možnost výběru z naší rozsáhlé knihovny médií se širokou nabídkou bannerů přesně podle vašich potřeb.

Co říkají naši partneři?

Nejčastější dotazy

Proč byste se měli připojit k našemu affiliate programu?

Tím, že se zapojíte do našeho partnerského programu API, budete moci spolupracovat s jedním z nejrychleji rostoucích on-line cestovních platforem. Nabízíme široký výběr různých druhů dopravy, jedinečný obsah a vysokou mírou konverze.

Kdo se může připojit k affiliate programu Omio?

Můžete se připojit, pokud máte webové stránky, aplikaci nebo jste online cestovní kancelář a chcete nabízet uživatelům nejlepší výběr přepravy a cestování. Existují samozřejmě určitá omezení a podmínky, veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách: zde

Co následuje po příhlášení?

Po odeslání vaší žádosti ji přezkoumáme a poskytneme vám zpětnou vazbu do 14 pracovních dnů.

Jak sledování konverzí Omio funguje?

Bude vám poskytnut unikátní odkaz pro sledování každé konverze. Prostřednictvím partnerského ID budeme moci sledovat všechna přesměrování z vašeho účtu.

Jaké jsou náklady a benefity pro členy affiliate programu?

Příjem z partnerského programu Omio je založen na počtu vygenerovaných přesměrování. Provize se odvíjí od podporovaného trhu, stejně jako od výše návratnosti investice (ROI) vyplývající z vygenerovaných rezervací. To znamená, že za každé vámi provedené přesměrování budete kompenzováni, a přihlášení k programu je zdarma.

Proč byste se měli připojit k našemu affiliate programu?

Vzhledem k tomu, že seznam nejvýkonnějších spojení se liší pro každý trh, neváhejte nás oslovit na [email protected] s konkrétní otázkou či požadavkem.

Jaký způsob integrace je k dispozici?

Nabízíme širokou škálu bannerů, přizpůsobitelné widgety s použitím deeplinků, stejně jako vyhledávací programování aplikací (API).

Jaká je struktura provize Omio?

Provize se odvíjí od podporovaného trhu, stejně jako od výše návratnosti investice (ROI). Tento model je plně založený na výkonnosti. Čím kvalitnější přesměrování vyprodujujete, tím vyšší provizi získáte. Obraťte se, prosím, na [email protected] pro více informací.

Jak a kdy bude moje provize proplacena?

Provize je vyplácena bankovním převodem v době 30 až 60 dní poté, co Omio fakturu schválí. Na začátku každého měsíce obdržíte zprávu o potvrzených a splatných přesměrováních. Upozorňujeme, že bankovní převod bude uskutečněn až v momentu, kdy částka k převedení překročí 100 €. Pokud nedosáhnete této hranice, váš výdělek bude převeden do dalšího měsíce.

Nenašli jste odpověď na svoji otázku?

Zatelefonujte nám nebo nám napište e-mail na adresu [email protected] Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy ohledně partnerství s portálem Omio.Did

Měna
Jazyk